Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális amit érzek férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit érzek férjemmel szemben?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjemet,jól kijövünk egymással,vonzzónak is találom. Problémám a szexel kapcsolatban van. Mindig is többször szerette volna mint én,napi többször. Nekem elég lenne egyszer de az sem fontos mindennap. Beszéltünk már erről, megértő persze. Mégis amikor a közelemben van folyton szexelne. En sokszor fáradtabb vagyok,főleg estére. Inkább aludnék,tévéznék. És amit én sem értek hogy miért érzek így, este fürdés után már nem nagyon szeretem ha úgymond összekoszol. Más is érzett már így? Vagy valami baj van velem? Egy éve házasodtunk össze es középkorúak vagyunk. Gyerekek már kirepültek.
2018. márc. 20. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

A magyarázat egyszerű, nem kívánod a szexet és emiatt olyan jelentéktelen dolgokkal foglalkozol, mint az "összekoszolás". 1 éve vagytok házasok, hát nem túl jó előjel, de ha a párod elfogadja ezt az állapotot akkor szerencséd van.

40F

2018. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összekoszol szó nagyon súlyos volt, remélem mindenki más is érezte. Nem normális ez a helyzet.
2018. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár minden este "összekoszolna" a párom!



37/N

2018. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért összekoszol... hát jó, minek vagy vele?


Éretlen vagy még mindenféle kapcsolathoz és iszonyú gáz, hogy piszkosnak érzed magad aktus után... szereted te ezt az embert? Kétlem!


Én BÁRMIKOR csinálom a párommal szívesen (fáradtan nem), fürdés után is, mert maximum spermás leszek, és? Letöröljük, és ennyi, ez NEM mocsok.

2018. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar a párom nedve, zuhany után szexelünk mindig. Ráadásul ő durván izzad, annak ellenére, hogy egyáltalán nem kövér, úgyhogy a spermáján kívül az izzadságában is fürdök kb az aktus végére, akkor is ha gyors menet volt. Én megszoktam, tulajdonképpen sosem zavart. Hozzá tartozik. Ez a része furcsa számomra, de esetleg kétszer zuhanyozni nem tudsz? Szex után is, akkor nem leszel olyan.


Azért napi egy szexhez kevés embernek van állandóan kedve 30-40 felett, szerintem az érhető, hogy nem akarod minden nap. De beszéljetek erről, úgyis csak az tud segíteni ilyen helyzetben.

2018. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen talán ez lehet a baj. Például amikor aznap már voltunk együtt és fáradtan megfürödve már csak pihenésre vágyom vagy tévézésre férjem megint szeretné. Fürödni nincs kedvem még egyszer de úgy sem szeretek másnap reggel dolgozni menni. Amúgy sem értem miért kell egy nap többször együtt lenni, miért nem lenne elég az egy, vannak akik ennyit sincsenek egymással.
2018. márc. 20. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a házasság előtt nem derült ku mindez?

nekem azért soknak tűnik az aktivitása , bár 60 felett is van néha napi több, de ha csqk heti 2 van az se baj.


ha szokatlan is de azt tanácsolom, hogy tereld a dolgot nyitott kapcsolat felé. ha neked sok, ami neked kevés hát ő se nagyon talál más negoldást.

akkor meg már jobb ezt nyiltan, mint hatudozva tenni

2018. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Na itt a probléma, hogy azt gondolod, az a normális, amit te igényelsz. Miért nem lehet elfogadni, hogy másnak (adott esetben a párodnak) több igénye van rá? Addig örülj, míg nálad próbálkozik és nem másnál.

Ha pedig ennyire nehezedre esik vele együtt lenni, akkor ülj le vele és beszéljétek át, egyezzetek meg valami köztes megoldásban. De ha mindig is ilyen volt és ez neked teher, akkor nem is értem, miért mentél hozzá...

2018. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
És ilyen alkalmakkor az nem megoldás, hogy ő önkielégítéssel oldja meg?
2018. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Közeledjetek egyműs felé ebben. A fáradtság nem tényező. A szexben alkotott energiák nagyon intenzívek, nevetve felülírják azt a fáradtságot, amit te fáradtságnak nevezel.

Légy nyitott, hadd, hogy az érzések vigyenek.

2018. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!