Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre jobban tetszik a munkatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban tetszik a munkatársam, és neki sem vagyok közömbös. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Jó a társaságában,nagyon kedvelem, vonzó számomra, kezdek belé szeretni. Mit tegyek, hogy ezt ne lássa rajtam?? Tetszem neki én is, apróbb jeleket már adott, viszont komolyabban nem lépett még. Vajon mi a jó ebben a helyzetben? Ne mutassak felé semmit ( bár tuti, hogy látja rajtam,nem lehet tagadni )vagy jelezzem valamiképp, hogy kölcsönös a dolog?? Azt sem szeretném, hogy rosszul süljön el az egész. Hozzáteszem, ő férj és van egy gyermeke, viszont nem jó a házassága. 26/N
2018. márc. 20. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is, azért mert valakinek nem jó a házassága, az nem azt jelenti hogy kilépne belőle. Van aki felméri ésszel, hogy örök, állandó boldogság nincs, és ezért felrúgni mindent kár lenne. Főleg, hogyha dolgoznak rajta.

Másodszor is lehet egymás tudtára adni a dolgot, majd váljon el és akkor majd utána legyen köztetek valami, mert csak egy szerető maradsz akibe majd ürít a felesége mellett. Végül is jó is az, mikor otthon megetetnek, nálad meg ürítenek. Nincs is ezzel gond.

Te meg majd azt hiszed hogy feleség leszel valaha, vagy legalább felvállalt barátnő, hát a mesében sem..

2018. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Valószínű azért nem lép, mert nem kockáztatná a házasságát, attól függetlenül, hogy vonzódik hozzám. Illetve azt sem tudja biztosan, hogy én mit érzek iránta.
2018. márc. 20. 18:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress magadnak olyat, aki nincs házasságban.

Vagy inkább csak simán sokat képzelsz ebbe az egészbe. Jót poénkodik, viccelődik, hihihi,hahaha, aztán ennyi. Nem is vonzódik hozzád. Honnan tudnád egyáltalán te ezt...

2018. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Izabella220 ***** válasza:
75%
Nem jó a házassága válófélben mégsincs.Szeretem ezt a sok Házas Andersent.Nekem más rongya nem kellene.
2018. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez azért érezhető, látható.
2018. márc. 20. 18:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit érzel? Hogy megdugna? Hát azon kívül te mást biztos nem érzel kiscsillag.
2018. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akár.
2018. márc. 20. 18:54
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem olyannal kezdesz akinek nincs felesége?
2018. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos felállás (szó szerint is :))

A házasság természetesen nem jó, de annyira azért nem is rossz, hogy ezen változtasson, esetleg kilépjen belőle. De azért szívesen játszadozik/na bárkivel akit vonzónak talál szexuálisan. Az ilyentől a legjobb távolmaradni, kivéve, ha szerető akarsz lenni, bár remélem van annyi józanság és tartás benned, hogy nem engedsz a közeledésének, mert abból csak sírás lesz.

2018. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél? Dugópajti lenni? Akkor hajrá, mutasd ki, hogy vevő vagy rá.

Ha nem szeretnél az lenni, akkor meg kerüld. Ennyire egyszerű. A szeretői státusznál többre ne számíts, tipikus az a fazon, akinek annyira azért nem rossz a házassága, hogy kilépjen belőle, csak egy jó ürügy, amivel be tudja etetni a buta libát akit meg akar dugni.

Szóval gondold át mit akarsz, aztán aszerint cselekedj.

2018. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!