Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a legdurvább szó, tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a legdurvább szó, tett amivel megbántottad egy szerettedet?

Figyelt kérdés
Ha már van olyan kérdés h téged mivel bántottak meg (eddig 91 válasszal), kíváncsi vagyok a másik oldalra is. Kit bántottatok meg, miért, mivel, hogyan hoztátok helyre?

2018. márc. 21. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Kb 3 éve próbálkoztunk a babával, amikor egyik nap a férjem hulla fáradtan hazaesett és hiába kértem, h segítsen pár dologban, nem tette meg. Nekem ínhüvelygyulladásom volt, ott állt a nokedlitészta bekeverve... A fejéhez vágtam, h minek akar ő gyereket, ha fáradtságra hivatkozva ennyire se képes, nekem meg ezért kelljen műteni a kezemet, stb. Azóta eltelt 4 év, van egy csodálatos kislányunk és fantasztikus apa, erőn felül teljesít. Szerintem ő már nem is emlékszik erre az esetre, de én azóta is bánom, hogy ezt mondtam neki.
2018. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

A legdurvább, hogy visszafeleseltem anyukámnak 18 éves korom körül. Már nem emlékszem, hogy mi volt, akkor megbántam, mert jót akart nekem. Bocsánatkéréssel helyrejött a dolog.


Most viszont nem bánom, hogy megtörtént, mert akkor és úgy meg kellett történnie.

2018. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Dögölj meg!


Harmadik napja nem aludtam, este kilencre értem haza munkából.

Ex-barátom morogni kezdett valamin, és beszólt a takarításra, azzal példálózott, hogy őt így-úgy nevelték, milyen szuper pedáns az édesanyja. Ezt már többször felhozta, mert a ruháimat tényleg kupisan tartottam. Tehát igaza volt, de...azt hozzá kell tennem, náluk folyamatosan ragadt minden, akárhányszor oda átogattunk, szappant nem hazsnált az édesanyja. Tehát rendetlen ruhatartás vs. nem mosnak csak hetente egyszer kezet, ez zakatolt a fejemben, plusz mindig úgy példálózott, mintha én barlangban nőttem volna fel.

Az édesanyjára nem akartam semmi csúnyát mondani, nem akartam felhozni a kézmosást sem. A három napi alvásmegvonás szépen meghozta az eredményét, felálltam a kanapéról és "dögölj meg!" ezt vakkantottam. Egy hétig nem beszéltünk. Utána nem sokkal szakítottunk, de más okok miatt.

Nem tudom honnan ragadta ki az agyam ezt a dögölj meget, nagyon szégyellem a mai napig.

2018. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De azért jó h az emberek azt is észreveszik ha ők bántanak meg másokat :) megy a zöld kéz


A legdurvább nálam az volt amikor nemrlg azt mondtam a barátomnak hogy ne merjen mégegyszer hozzám érni, megbántott szóval jogos volt, de igazából egyáltalán nem is akart megbántani, csak h.lye és nem tud helyzeteket kezelni..bocsánatot kértem később, de azt nem tudom hogy fog e bízni bennem valaha

2018. márc. 21. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

"Húzzál már el a pics...ába, baz..D meg!"

Mindezt ordítva, mint akinek elmentek otthonról.... nagyon igazságtalan és bunkó voltam... sokszor elnézést kértem, de a mai napig bánt, hogy pont annak zúdítottam ilyet, aki a legkevésbé érdemli meg....

2018. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%
Kapcsolatunk elején nagyon könnyen fel akartam adni. Mindig azt vágtam a fejéhez, ha nem tetszik valami akkor szakítsunk. Nem tudtam, hogy ez ennyire bántja, már a többedik ilyen beszólás után kért meg, hogy többet ilyet ne mondjak, mert rosszul esik neki. Úgyhogy azóta sem mondom ezt, még a legelborultabb napjaimon sem.
2018. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában a fájós fogaim miatt türelmetlen vagyok, és sokszor sajnos eléggé undok is.


Nem rá haragszom, csak megőrjít a folyamatos fájdalom, de még két hét legalább, mire ki tudják húzni, mert egyszerre 4 a rossz (leghátsók).

2018. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!