Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint teljesen rendben van, munkaidőben más lányokkal flörtöl. Szerintetek is el lehet ezt fogadni?

Figyelt kérdés

Elég friss kapcsolat és mikor összejöttünk is tudtam,hogy pincérként dolgozik és nyilván voltam már étteremben, így tudom hogyan viselkednek a vendégekkel. Viszont szerintem van különbség a kedves, figyelmes kiszolgálás és a flört között és a barátom igenis flörtöl a női vendégekkel. Azt mondja semmi rosszat nem csinál és ő ebből él, mert így kap sok borravalót, de engem elégge taszít mióta láttam,hogy viselkedik.

Egyébként nagyon jó vele minden és érzem, hogy szeret csak most kicsit érzem magamon, hogy féltékeny vagyok. Sajnos ilyenkor saját magamtól is rosszul vagyok, utálok féltékeny lenni. Hogy álljak ehhez a dologhoz?

23/L ő 25/F


2018. márc. 21. 10:45
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
78%
Esetleg a férfivendégeket le is szophatná...
2018. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En ezt nem gondolom féltékenységnek. Ez a normális reakció,ha kikezd egy másik nővel. Ellenben a kis flötjeit egy esetleges hölgy párja majd nem nézi jó szemmel. Ne csodálkozzon,ha egyszer emiatt jól megverik.

Egyéb iránt hívd fel rá a figyelmét,hogy van egy határ es ha a viselkedésével átlépi,akkor kesz vagy tenni ellene. (Szünetelés,szakítás)

2018. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azt neked kell tudnod, hogy neked mi fér bele a kapcsolatodba, és mi nem.

Ha ez a flörtölés neked túl sok, akkor jelezd a partnerednek. Ha visszàbbvesz a kedvedért a dologból, akkor boldog leszel, ha nem vesz vissza, akkor egyszerűen nem illetek össze, nem gondolkodtok alapvet dolgokról hasonlóan.

2018. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak a borravaloert teszi, az nem gond, kerdes, hogy mindig csak azert teszi-e.
2018. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, méretes ökörnek néznek, és ha hagyod, az is vagy :)
2018. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem férne bele.

És vendégként is furán érezném magam, ha flörtölne velem a pincér. Nem az a dolga. Normálisan, kedvesen szolgáljon ki, én biztos nem adnék több borravalót amiatt, mert nyomul.

És egyébként van nála szűrés, hogy kikkel flörtöl? Vagy csak csinos lányokkal? Vagy idősebb hölgyekkel is?

Nekem ez nagyon bizarr és taszító.

Mutasd meg neki a válaszokat... De ha ennyire nem veszi figyelembe az érzéseidet, akkor van egy rossz hírem...

2018. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!