Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy, ha a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy, ha a szex szoba kerul ossze veszunk?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunkban nincs semmi prblema,nem szoktunk veszekedni ,nagyon jol kijovunk egymassal egesz addig amig en nem akarok szeretkezni.Havonta 1x max 2x kerul sor szexre,az is olyan semmilyen,ha en veletlen probalkozok mindig van valami kifogas,fazik ,faradt stb...Olyankor en mindig meg sertodom,mert nem hiszek neki ,meg is csak ferfi sosem hallodtam meg ,hogy egy ferfinak gondot okoz a hideg ,ha szexrol van a szo,probalom belole kihuzni,hogy miert nem akar,de olyankor ossze veszunk ,o meg fordul es alszik ,en papolhatok reggelig ,nem szol egy szot sem.Elejeben kizartnak tartottam,hogy talan meg csal,mert idoben haza er a munkabol utana egesz nap itthon van,de mostmar gyanitom,hogy meg is valahogy ,valamikor talal idot ra vagy talan a kora miatt o most 38 eves,talan mar nem annyira kivanja.
2018. márc. 21. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nem akar szexelni, látszik, hogy frusztrálja is...de én 45 évesen heti 2-3 szor csinálom, nem hinném , hogy 38 évesen csak úgy ne akarná. Vagy valami eü- i baj, vagy veled van baja, vagy lelki ok, esetleg másik nő. Jó " nyomozást.
2018. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg?
2018. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Surgosen meg kellene beszelnetek ezeket a dolgokat es ha nem sikerul kozos nevezore jutni, tovabblepni. Ez a problema nem fog magatol eltunni es ebben a korban azert az igenyekre is figyelni kell.
2018. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A férfiak nem szeretnek odafigyelni az eü gondjaikra, különösen, ha a nemi rész érintett.


Szerintem valami eü gond lesz, csak ő sem akar foglalkozni ezzel.

2018. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

46 éves a férjem, én 32 vagyok. Igaz, hogy 2 éves házasok vagyunk, 5 éves kapcsolat után, de mi heti 5-6-szor minimum együtt vagyunk, szóval a kor nem hiszem, hogy akadálya a dolgoknak.

Valahol máshol kell keresni a problémát.

Gyereketek van?

2018. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekünk.én màr nagyon eszem magam,hogy mi àlhat a dolog mögött,de mondom nem lehet vele beszélni meg haragszik ha ràkérdezek ,sőt néha azt is mondja ,ha szeretkezni van kedvem mennyek es szeretkezek valakivel ,de tudom,hogy olyankor a harag szól belőle.Kérdeztem màr azt is,hogy talàn nem tetszem neki ,de àlitja,hogy nagyon tetszem neki .Ha mondom neki,hogy màsok szeretkeznek sürübben azt mondja,hogy màshol is ugy van ,mint nàlunk ,hogy ez a normàlis bla bla...
2018. márc. 21. 14:16
 7/20 anonim ***** válasza:

2 dologra gyanakszom.....

Első felvetésem egészségügyi probléma, potenciazavar, esetleg prosztata gond, csak nem meri bevallani

A másik felvetésem pedig inkább lelki eredetű, nem bízik magában, megfelelés kényszere van. Ha a szerszám nem áll fel magától akkor nem bízik magában, ezért csak akkor próbálkozik ha merevedése van. Előfordult már olyan, hogy lelankadt a szerszám akció közben? Ha igen, akkor hogyan reagálta le ő?

2018. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem sosem fordult még elő,sőt,ha màr csak a közelében vagyok müködő képes lesz a "szerszàm" ,de még sem akarja.
2018. márc. 21. 14:25
 9/20 anonim ***** válasza:
Hány éve vagytok együtt?
2018. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
4 éve.
2018. márc. 21. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!