Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális reakció a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció a részemről?

Figyelt kérdés
A barátom flörtölt facebookon egy nővel és személyesen is az orrom előtt. Annyira megalázónak éreztem a dolgot és emiatt nagyon összevesztem vele. Ott akkor megtört bennem valami és most már nem úgy viszonyulok hozzá, mint ezelőtt. Volt valaki hasonló cipőben? Hogyan viszonyultatok a helyzethez?
2018. márc. 21. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jól érzed; nehogy kétséged legyen effelől. Ha szereted, akkor ülj le vele és mondd el neki, hogy ez Neked rohadt rosszul esik és miért csinálta? Helyezd előtérbe, hogy ha nem lesz tekintettel rád, vagy újra előfordul, akkor fel is út, le is út. Én voltam ilyen helyzetben, többször is; megbocsájtottam, mert őszintén bocsánatot kért; de aztán újra meg úra előfordult. Ő úgy fogta fel, hogy én "korlátozom" őt. Persze, az lett a vége, hogy összejött egy ilyen esettel és én lapátra kerültem.. Szóval ezeket mérlegeled szerintem. 34F
2018. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megbeszélheted vele, de ha már szólni kell neki emiatt, mert magától nem jön rá, hogy ezzel téged megaláz, akkor ott egye meg a fene.

Nekem is volt ilyen, a sokadik után kidobtam.

2018. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben kidobtam az exemet.


Nem vagyok senki másodhegedűse...

2018. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!