Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kollégámmal alakul közöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégámmal alakul közöttünk valami, amiből akár párkapcsolat is lehetne. Nem egy részlegen dolgozunk, de naponta találkozunk. Munkatársaim már kérdezősködnek, beszólogatnak. Ezt hogy lehet kivédeni?

Figyelt kérdés
Nyilván nem zengünk be semmit, amíg nem komoly. Viszont az is biztos, hogy látják rajtunk, h nem vagyunk közömbösek egymásnak. Már viccelődnek, hogy biztos hiányzik már, meg h csak nem őrá gondolok most is, stb stb. Miért nem tudnak leszállni a témáról? Eddig mindig mentegetőztem, hogy dehogyis. Ez már nem elég, hogy lehetne őket teljesen leépíteni a témáról, úgy h nem szeretném ha tudnák, h akár több is lehet majd belőle? Egyszerűen mondjam meg,hogy hagyjanak a témával végre békén??? N/29
2018. márc. 21. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Összeházasodtok.Ugy már nem poén a csámcsogás.
2018. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ignoráld ezeket a beszólásokat, szóval ne szólj vissza. Húzd fel a szemöldököd, olyan értelemben hogy azt gondolod magadban, hogy már untatnak ezekkel, valahogy ezt mutasd ki. Aztán ha rájönnek, hogy nem viccesek, majd leakadnak róla.

De mondjuk nekem volt egy kollégám aki engem is "cseszegetett" folyamatosan valamiért, aztán én félrehívtam, és mondtam hogy kezd inkább untatni és fárasztani a hülyeségével és nem vicces már. Aztán leállt meg szégyellte magát, szóval akár ezt is meg lehet próbálni.

2018. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi..elméletileg minden csoda 3 napig tart, de akkor is.
2018. márc. 21. 19:57
 4/12 anonim válasza:
100%
Nem, sajnos nem három napig.., akinek nincs élete, folyamatosan kiváncsiskodni fog. Egy éve dolgozom multinál, fél éve vagyok együtt a barátommal, ugyanazon az osztályon dolgozunk. Tapasztalat: 0 kontakt az irodában, semmi más nem jelent megoldást a nyugalmatokra. 25/N
2018. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz vissza, hogy az ő élete olyan unalmas, hogy kénytelen a tiéddel foglalkozni? Vagy hogy ismeri-e azt a fogalmat, hogy "magánélet"?
2018. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Aki házinyúlra lő, számoljon a következményekkel.
2018. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Interferencia ***** válasza:
100%
Szard le.
2018. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, milyen következményekkel? Nehogy az ő hibájuk legyen már, hogy tele van a hely idiótákkal...
2018. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Ezért nem kell házinyúlra lőni. Onnantól az életed ki van teregetve a csámcsogó disznók elé, ha meg szakítotok, utána rém kínos lesz egymást kerülgetni.
2018. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, egyszerűen, röviden és határozottan: "hagyjál ezzel a témával végre békén"


Ne legyen benne se kérés, se kérdés, se udvariaskodás.

2018. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!