Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult?

Figyelt kérdés
A párom pár nappal ezelőtt szakított velem. Konkrét indokot azon kívül, hogy már nem ugyanúgy szeret, mint az elején, nem hozott fel. Azt bírta csak folyton mondani, hogy pontot tett a végére. Pluszban az egészet szívem, kicsim, becézésekkel "színesítette". Nem bírom hová tenni azóta sem. A barátai sem értik. Az egyikőjük hétfőn rávette, hogy beszéljük meg, de tegnap már kijelentette, hogy nem, mert lezárta. Ma mégis szólt egy másik barátja, hogy el van kenődve, rázza csak a fejét, ha kérdezik. Teljesen érthetetlen az egész. Szerintetek van még remény?:(
2018. márc. 21. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Mivel megmondta neked, hogy már nem úgy szeret...ráadásul ő szakított. Én már nem kezdeném vele újra.


22/L

2018. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem fogadd el, kivéve ha házasok vagytok.
2018. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%
Van valami gáz a háttérben, szerintem megcsalás van a háttérben.
2018. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A megcsalás nekem is eszembe jutott, meg is kérdeztem a legjobb barátjától, aki rögtön rávágta, hogy lány biztos nincs a képben. Rengeteg időt töltenek egymással, ha pedig nem vele van, akkor kézi edzésen van a másik nagyon jó barátjával.
2018. márc. 21. 20:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Meddig voltatok egyutt?
2018. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%
Oké, remélem nincs igazam, de ez tudod, hogy nem jelent semmit. Nekem egy volt barátnőm így csalt meg, pedig kvázi minden lépéséről tudtam.
2018. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még nem érte el az 1 évet. És igen, tudom, megcsalásra lehet lehetőség bármikor. De szerintem ez egy olyan dolog, amit az ember megbeszél a legjobb barátjával (legyen nő, legyen férfi), viszont tényleg ők sem tudnak semmiről.
2018. márc. 21. 20:41
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem szimplàn telilett a faxa veled.
2018. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nagyon fura nekem ez, mert oké, bejelenti, hogy vége, de az, hogy nem is akar egyáltalán beszélni erről, vagy valamiféle magyarázatot adni miközben igényled. Elég hamar le is zárta.

Nem vesztetek össze, vagy nem volt valami előjele?

2018. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

>már nem ugyanúgy szeret, mint az elején


Ez egyszerűen azt jelenti, hogy vagy nem is érti, hogy pontosan milyen problémák vezettek ide, vagy érti és tudja, de nem akarja elmondani. Soha ne fogadj el senkitől efféle mellébeszélést.

2018. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!