Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vettem rá nehezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vettem rá nehezen a barátnőmet, hogy Instagrammon kövessen ki, egy olyan pasit, akivel együtt volt 3 hónapot 2015-ben?

Figyelt kérdés

Tegnap hoztam fel neki a témát, hogy aki re nem vagyunk kíváncsiak, akkor értelemszerűen nem követjük.


Nekem volt 2 lány barátom, akiket még régebben ki kellett követni, mert nem akarta elhinni, hogy valóban soha semmi nem volt egyikkel sem. 7 éve ismerem és az idő alatt bőven lett volna mit tevékenykednem, de tiszteltem őket mint barátot, ezért nem is akartam ezekből problémát.


Mondtam neki, hogy ennyi erővel akkor ő is nyugodtan ki követheti, azt a pasit, mert engem zavar.


Erre az volt a válasza, hogy azért nem, mert ismeri és akkor ennyi erővel mindenkit aki fiú, ki követhetne.


Én mondtam neki, hogy nem mindenkit kértem, csupán azt az egy személyt.


Kb. 2 órán át ez volt téma, ilyenkor szó-szót követ és ki kerekedett egy vita. Mondtam neki, hogy tökre elkanyarodtunk a témától és ez volt az egyetlen kérdésem felé, hogy miért követi azt a fiút, akivel együtt volt 3 hónapot, miközben én a lány barátaimat már rég ki offoltam.


Itt ismét a szokásos bla, bla vita.


Pár óra után sikerült rávenni, hogy akkor kövesse ki, azt a pasit.


Mondtam neki, hogy erre az egész vitára nem is lett volna szükség,ha megkérdezni, hogy miért kérem, hogy kövesse ki, akkor szerintem normális emberek módjára meg tudtuk volna beszélni.


Erre azt mondta, hogy nem szokta látni, az ő posztjait.


Leírtam neki, hogy engem zavar, és idegesít, mert tudom, hogy mennyit nyomkodja ezt a fantasztikus programot, és nem, létezik, hogy egy-egy posztját nem látja.


Válaszokat kérek, hogy ki, hogy gondolja ezt a helyzetet!


2018. márc. 21. 22:18
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
65%

Egy idióta lotyó a csajod.


Nem kéne hozzà alkalmazkodnod, jàrd a sajàt utad.

2018. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy miért csinálnak néhányan ekkora ügyet abból, hogy ki kit követ instagramon, vagy ki kivel ismerős facebookon stb. Én ezzel úgy vagyok, hogy amíg a másik hűséges és nem irogatok össze vissza üzenetek lányoknak, addig felőlem akár még a szomszéd macskáját is követheti.

Szóval megcsal azzal a sráccal? üzeneteket irogat neki? Mert ha nem akkor szerintem teljesen felesleges és értelmetlen ilyen dolgokon vitatkozni.

2018. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 hónapos kapcsolatra nem kéne féltékenynek lenned.

Másrészt ha a barátnőd nem követte ki, visszakövettem volna azokat akiket ő kért, hogy ne kövessek. Aztán hátha rájön, hogy ha neki eleget tettek a kérésének akkor ő is tegye meg, ha meg nem, akkor nem kérhetne tőlem se ilyeneket.

2018. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha "kövesse ki" lett az unfollow-ból, inkább maradjunk az angolnál.
2018. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

22 évesek vagyunk, Ő egyetemre jár még, és ez a gyerek is oda jár.


Tudom, hogy teljesen gyerekes ilyen hülyeséggel húzni az időt, hogy ki kit követ, de szerintem meg lehet érteni a kérdésemet.


Az iskolában nem beszélnek, és nem is találkoznak, amit én maximálisan elhiszek, de a kis ördög még is csak benne van a fejemben.

2018. márc. 21. 22:49
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Aha, és Instán fog megcsalni?


Nagyon nevetséges ez a kikövetés téma. én biztos nem tenném.

2018. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt megértem, de megkéne bíznotok egymásban és nem ilyen dolgok miatt vitatkozni. Egy kapcsolat alapja a bizalom, és ha bízol benne és ő is benned, akkor nem kéne számítania annak, hogy ki kit követ vagy kit nem. Rólatok kell szólnia a kapcsolatotoknak és nem másokról, akik valószínűleg azt sem tudják, hogy ti miattuk vitatkoztok.
2018. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Interferencia ***** válasza:
100%
KIKÖVET
2018. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A tini párkapcsolatok kategória eggyel arrébb van.
2018. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az instás problémával nem tudok azonosulni (nem használom), de bssza szemem, mikor valaki képtelen megjegyezni, hogy az ige előtt álló igekötőt egybe kell írni az igével.

Amúgy idiótaság ilyenen huzakodni.

2018. márc. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!