Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tavkapcsolatban elunk es csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolatban elunk es csak 3-4 naponta beszelunk. Mit csinaljak? 27/N

Figyelt kérdés
A baratom kulfoldon el. Egyszer mar jartunk 3 evvel ezelott, de 6 honap utan szakitott velem. Most januar ota ujra jarunk es havi 1 hosszu hetveget toltunk egyutt. Azt mondta, hogy akkoriban nem volt kesz egy komoly kapcsolatra, tavkapcsolatra meg plane nem, de most keszen all es nagyon szeret. Sokat valtozott es a kapcsolat is tobb tekintetben jobban mukodik most. Oszintebben beszelgetunk, jobban kimutatja, hogy szeret. Ennek ellenere szamomra aggaszto, hogy csak 3-4 naponta hiv fel, ha en nem keresem. Szerintem egy tavkapcsolat fenntartasahoz ez keves. Plusz az is a baj, hogy mindig en utazom hozza, o szinte sosem jon Mo-ra. Es ezeket mindig en kezdemenyezem. Nyilvan orul, ha ott vagyok, meg az egyutt toltott ido tokeletes. De aztan amikor nem vagyok ott es alig beszelunk, mindig elbizonytalanodom, hogy mi lesz igy ebbol a kapcsolatbol. O a munkaja miatt nagyon elfoglalt, de nem gondolom, hogy naponta nem lenne 10 percem hogy beszelgessunk. Arra lenne lehetoseg, hogy kikoltozzek, de jo munkam van itthon, amit felek feladni egy bizonytalan parkapcsolatert. Szerintetek mit csinaljak? 27/N es 27/F

2018. márc. 21. 22:36
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
700km-re laktok egymàstól?
2018. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1400 :D Es fontos?
2018. márc. 21. 22:40
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem részéről nem túl komoly a dolog. Kényelmes a helyzet, szexre jó vagy, de ennyi.
2018. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Menjetek a retekbe.
2018. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a hívogatást és utazást.

Ki fog derülni, mit lép.

2018. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 5össel.

Kicsit hagyd békén,ne fuss utána!

Nézd meg Ő mit lép,vagy lép e valamit egyántalán.

Szerintem ez mindent elfog mondani,ès a kèrdèsedre is válaszol.

2018. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van, úgyhogy segíteni nem tudok, de talán nem érzed magad egyedül ezzel a problémával. :D
2018. márc. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha csak te kezdeményezel, akkor semmit nem ér ez a kapcsolat.
2018. márc. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ott valami nem stimmel...én hagynám, nem kezdeményeznék semmit, hamar kiderülne, mi a helyzet...
2018. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs túl sok ertelme -emnek így
2018. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!