Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vészes a múltamban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vészes a múltamban, hogy csaltam már meg valakit, volt szexkapcsolatom is, illetve alkalmi?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban elég kíváncsi természet voltam, ráadádul szörnyen buta és naiv, megtörténtek a felsorolt dolgok. Azóta jó pár év eltelt, felnőttem, lediplomáztam, megkaptam álmaim munkáját, szépen építem az életem és úgy érzem, végre egyenesbe raktam mindent. Viszont a szerelem terén, mikor a múltamra kerül a sor (mivel mindig elmodom és nem ködösítek), akkor hülledeznek, vagy lerib-ncoznak, esetleg ha nem is zavarja annyira, akkor a későbbiekben felhozza, poénkodik vele, volt ilyen eset is. Megértem, hogy taszító, de miért egy fiatal kislányt kell azonosítani egy felnőtt nővel? A legutolsó kapcsolatom kb. 2 éve ért véget, nem szörnyű tettek vagy hibák miatt szakítottunk. Az akkori páromat nem zavarta, megértette és el tudta különíteni a tini éveimet a felnőtt élethelyzetemtől.

Újabban ismerkedéskor nagyon megkapom a múltam miatt a csúnya szavakat, nem értem, miért kell ekkora jelentőséget tulajdonítani a butácska tini korszakomnak. Nyilván nem egy pozitív dolog, de hogy felnőtt emberek le vannak ragadva a sztereotípiáknál és nem tudnak mást szajkózni, csak hogy aki egyszer megtette, megteszi máskor is...



2018. márc. 22. 00:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Részemről nem ez alapján ítélek. DE! A környezetemben azt látom, hogy aki tiniként buta liba volt, az később is az maradt, csak burkoltabban.
2018. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

Ha mindenki ez alapjan itelne, senki nem jonne ossze senkivel, ritka amikor ket olyan ember talal egymasra, aki soha semmilyen szinten nem csalt meg valakit a multban.

Szerintem aki csunya szavakkal illet ismerkedes kozben, azt szo nelkul fakepnel kell hagyni. Egy dolog, ha neki ez nem fer bele, de azt lehet normalisan is kozolni, hogy bocsi, de azt hiszem igy reszemrol nem menne a bizalom... pl.

2018. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
A muktad te vagy. Ha ribi voltal es az voltal kenytelen meszel oklod szorítva elfogadni es lenyelni a dolgot. Ez van. Ez ilyen.
2018. márc. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Néhány 1 éjszakás kaland, vagy szexuális alapú kapcsolat szerintem belefér bárki életébe, legyen az férfi vagy nő. Ribi sem vagy ezektől, ha csak nem 15-20-30 vagy mégtöbb pasinak tetted szét a lábad huszonéves korod elejére.


Itt az egyedüli problémát a megcsalásban látom. Ez semmilyen korban nem vall tisztességes, normál értékrenddel rendelkező emberre. A fiatalság sem kifogás. Igaz én nő vagyok, de ha pasi lennék, emiatt biztosan nem kezdenék veled. Aki egyszer oda jut, az máskor is megteszi majd. Nagy igazság.

A hűtlenség egy jellembeli dolog, a személyiséged része. Ezt az ember nem vetkőzi le csak azért mert betöltötte a 18-at és már felnőttnek számít hivatalosan. Ugyanúgy a részed, mint a szemed színe.

A kérdés csak az, hogy felvállalod-e nyíltan, hogy nem vagy monogám típus, vagy továbbra is a másik fél számára kizárólagos párkapcsolatokat létesítesz, amikben ezt vagy azt a pasit megcsalod majd.

2018. márc. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Ennél cifrábbakat csináltam,de soha nem mesélek ezekről senkinek,főleg nem párkapcsolatban.Ha annyira közölni akarod,mondd azt,hogy voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim,és ennyi.
2018. márc. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy aki megcsalt valaha valakit, az mindig meg fogja csalni az adott párját... Mintha az nem tehetné meg, aki eddig még előtte nem csalt meg senkit.


Teljesen más a dolog, ha valaki folyamatosan kihasználta, átverte, megszégyenítette a partnereit éveken keresztül. Ha ez az eset áll fent, akkor azt mondom, hogy nem lehet ekkorát változni és ezt senki nem hiszi el. De az, hogy mondjuk 1x megcsaltál valakit, és mellé volt pár futó kalandod, az nem hiszem, hogy ok lenne a megbélyegzésre.


Persze itt gyk-n sok a tökéletes ember, így aztán persze, hogy megköveznének szívük szerint.

2018. márc. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki úgy reagál erre,ahogy akar. Mindenkinek szíve joga eldönteni,hogy ezután akar e tőleg valamit. S ha nem,akkor fogadd ezt el es lépj tovább tőlük. Nekik is jó lesz meg neked is. Ha úgy mennének bele egy kapcsolatba,hogy elítélnek vagy nem bíznak benned az még rosszabb is. Bár tény,ez nehezítő tényező,de te akkor és ott meghoztál egy döntést,ami mint látod,máig is hatással van rád.
2018. márc. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#4: Nem éppen nagy igazság, hanem egy hatalmas általánosítás :) 16 éves koromban történt, 8 év eltelt, volt azóta 2 komoly kapcsolatom is, és nem csaltam meg egyiket sem.

Nem a fél várossal enyelegtem, 1 szexkapcsolatom volt 3 hónapig, egy alkalmi és egyszer csaltam, amit rögtön el is mondtam. Nem érzem magam ettől rib-ncnak, de vállalom a fiatalkori hibáimat, attól még nem fogom elhallgatni.

Egy 16 éves és 24 éves fej között van különbség, szerintem nem kellene egy kislány buta hibái miatt elítélni egy felnőtt nőt, de megértem, ha valakinek probléma.


Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 22. 06:20
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen felesleges elmondanod, hogy 16 evesen, kozel 10 eve mit csinaltal. Feltehetoen a leendo parjaidnak is voltak dolgai, cdak eppen nem meselte el.
2018. márc. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
#8: ez egy nagy semmi, amit irtal. Csak itt a gyk-an mindenkinek gloria lebeg a feje felett es itt gyulnek ossze az orszag legerkolcsosebb, legszentebb egyedei.
2018. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!