Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segitenetek?

Figyelt kérdés
Remélem tud valaki segiteni.A napokban derult ki hogy a sajá apám öcsém nőjével kavar....szexualis kapcsolatuk van.Egy hazban elnek.Ritka undorito es gusztustalan dolognak tartom.Nem tudom mit tegyek.Sejtettem mar reg ota de egy kozos ismerosunknek vallotta be apam hogy igy is van.Megkerte hogy ne mondjak semmit nem akar belekeveredni amit tiszteletben tartok.Ocsem elso baratnoje szerelmes(de mar reg nincs a csajjal koztuk semmi csak egyutt alszanak) ocsem 21 apam 50...Nyilvan valoan apam penze dominal..Allitolag apam szerelmes(en inkabb kapuzarasi panikot erzek).Legszivesebben elmondanam ocsemnek de veluk el a 16eves hugom is.Valoszinu ha ez kiderul mindket testverem ott hagyja es nalam kotnek ki.Amivel nincs baj.Nem akarom hogy ocsemet hulyenek nezzek honapokig de tudom belehalna a fajdalomba.Valaki segitseg nekem!
2018. márc. 22. 07:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Beszélj a csajjal.
2018. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miutan megteptem mit mondjak kb neki?Hogy vagy lelep magatol vagy mindenki megtudja?
2018. márc. 22. 07:57
 3/20 anonim ***** válasza:
Beszélj, de az apáddal...mond el neki, hogy mit tesz a saját gyermekével, talán észhez tér... bár ilyen apa mellett nem biztos, hogy gyermekek kellene legyenek...
2018. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem terne eszhez sajnos..megmondta a baratjanak hogy senki es semmi nem erdekli
2018. márc. 22. 08:34
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor borítsd a " bilit", meglátod, akkor is lesz valahogy...
2018. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi lesz szegeny testvereimmel? foleg ocsemmel?bele se gondolok..
2018. márc. 22. 08:55
 7/20 anonim ***** válasza:
Inkább tőled tudja meg most, ha a végén kiderül , hogy te is tudtál róla akkor lehet mégnagyobb lesz a fájdalma és talán sosem lesz ugyanolyan a kapcsolatotok. Ez csak feltételezés és egyben a legrosszabb kimenetel. Nehéz nagyon nehéz, én biztos ezt szeretném.
2018. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez igaz.De a 16eves hugom is mit fog kezdeni magaval.biztos nem marad veluk egy fedel alatt.
2018. márc. 22. 09:13
 9/20 anonim ***** válasza:

Amit apátok csinál igen undorító (elmegy az ilyen a fenébe már bocs), ha már partnert keres van számos társkereső vagy ha titkos kapcsolatot akar akkor van szexkapcsolat kereső is, ott kellett volna keresnie, nem a fia csajával együttlenni.

Hát mindenképp ha még fájdamat is okozol szerintem el kellene mondanod, jobb ha tőled tudja meg, minthogy máshogy illetve jobb ez, mintha hülyére nézzék. Én minden párkapcsolatomban mindig arra törekedtem hogy legyünk öszinték, még ha ilyesmi is történik inkább beszéljük meg, úgy a tisztességes, még akkor is ha fájdalom lesz a vége. Az a csaj aki ilyet meg játszik hiába is beszélsz az ilyet ugy b@!znám ki mint azt a macskát tojni, ilyen kapcsolat kell a fenének, undorító fehérmájú liba.

2018. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
20eves ribi csak apam penze kell neki semmi mas nyilvan mit is akarhatna egy 50evestol..nem is a csaj a fo ludas mert ilyen szajhak mindenhol vannak..na de ez hogy apam ocsemmel ezt megtette ez a halalos
2018. márc. 22. 09:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!