Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen különbséggel működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen különbséggel működhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon sportos fiatal nő vagyok. Megismerkedtem egy csodás férfival, nagyon megszerettem mert olyan jelleme van. Csak sajnos extrém módon el van hízva, második emeletre alig tudott feljönni. Szextől is tartok mi lesz, főleg attól félek hogy elhagy, mert nem fogja bírni velem a szexet. Tudom nem jó ha félelmem van elején de ez normális szerintem ha nagyon szeretek valakit
2018. márc. 22. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy vele legyél, vagy fogadd el így a helyzetet, vagy keress mást.
2018. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Azért mert lépcsőzni nem bír, még a szexet bírhatja. Más mozgásforma. A volt férjem is a 4.-re alig tudott feljönni, de az ágyban semmi probléma nem volt vele.
2018. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Egyrészt örömteli ezt a sztorit olvasni, hogy csinos nő megszeret egy túlsúlyos férfit a jelleme miatt. Valószínűleg lesznek gátlásai az első együttlét előtt, szerintem ő fél jobban attól, hogy felsül vagy beég előtted. A szerelem attól szerelem, hogy imádjuk a másik ember lényét és ez minden mást háttérbe szorít - nekem úgy jön le, hogy te még nem vagy szerelmes, mert ha már az lennél, nem lenne semmiféle aggályod, hanem önfeledten szárnyalnál.
2018. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy szeretted meg, az írás alapján nem ez jön le.
2018. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele
2018. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igenis okozhat ez gondot. Valószínűleg az életmódotokban is óriási különbségek vannak. Máshogy álltok az étkezéshez, a sporthoz, más a terhelhetőségetek, jò eséllyel más programokat szerettek. Könnyen komplexusai lehetnek melletted. Ezzel együtt azt mondom, próbáljátok meg. Te egy kicsit visszaveszel a kedvéért, ő meg kicsit összeszedi magát a Te kedvedért. Valamiért megkedvelted, mostmár ne táncolj vissza.
2018. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem fog ez mukodni.
2018. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne akart kitalálni előre, hogy működni fog e. Majd rájössz időben.


amúgy ha egy hullámhosszon vagytok, akkor lehet pont rád van szüksége. nem hiszem, hogy örökre elhízott akar maradni.

2018. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már most ilyen " kétségeid" vannak, akkor inkább ne.
2018. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!