Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokat dolgoznál elhanyagoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat dolgoznál elhanyagolnád a párod? Jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés

Otthon dolgoznál meló előtt és aztán mennél dolgozni. Távkapcsolatban élünk..napi 1-2 szót beszélünk. Azt mondja semmi ideje még arra se hogy dobjon egy smst vagy felhívjon.. Ti mit reagálnátok erre?

Örülök,hogy dolgozik és tudom hogy nem könnyű de énis dolgozom és nekem nem esik nehezemre időt szakítanom rá..szóval nem kell a beszólogatás!



2018. márc. 22. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolat...
2018. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy idő után biztosan engem is idegesítene, pedig nem vagyok az a fajta, h kötelező a napi szintű kommunikáció
2018. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Akit szeretsz arra tudsz időt szánni. Nincs az a munka ahol ne lenne legalább egy szüneted ahol tudsz beszélni a másikkal. Faxfej módon hangzik, de így van.
2018. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez is olyan kamu duma mint a szex-elhárítós "fáradt vagyok" szöveg.

Gyengécske kifogás.

Ha rengeteg melóm van akkor is megállok ebédelni, kimegyek mosdóba, megiszok egy kávét. Ha miatta külön nem is szakítom meg a munkát, akkor is ebéd vagy kávé közben felhívom a páromat vagy legalább üzenek neki. Sokat gondolok rá meló közben is, és ha egész nap nem váltunk egy szót sem, akkor már nagyon tud feszíteni hogy nem tudom, mi van vele, hogy van, hogy telik a napja.

41f

2018. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

25 vagyok, szóval ez a korosztály játszik. Nem, nem zavarna, ha sokat dolgozna. Az sem, ha kevesebb idő jutna rám. Felnőttként felfogom, hogy az anyagi alapokat nem árt fiatalon összehozni, később pedig könnyebb lesz és több idő is. Elég önző dolognak találnám, ha hátráltatni akarnám a barátnőm haladását.

Férfirészről viszont úgy vettem észre, hogy sok nővel kapcsolatban ez egy örök dilemma. Ha a férfi nem dolgozik eleget és nem törekszik az anyagi fejlődésre, akkor azért gáz, mert nem akar fejlődni és lusta. Ha dolgozik, fejlődik és nincs ideje, akkor meg azért gáz.

2018. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5. Az én párom is törekszik a munkahelyén, h feljebb jusson, h jobb legyen, van, h egész nap nem is ér rá mert annyit dolgozik, az ebédet is futtában eszi meg, sose róttam fel neki amiért nem jelentkezik napközben, de h este vacsora mellett vagy zuhanyzás után ne tudjon valaki a párjával elbeszélgetni egy 1 órát, ez már gáz. Ez nemtörődömségre vall és nem munkamániára. Mi a párommal 2 és fél év vagyunk együtt ,de nem telt el úgy nap, h ha nem találkoztunk, akkor ne tudta volna, h mi történt velem aznap. "Lehetséges", h később nem lesz annyira gondod a pénzre és "több időd" lesz TALÁN, de nem lesz meg a kapcsolatod... Akkor minek is a több idő?!
2018. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Ha dolgozik, fejlődik és nincs ideje, akkor meg azért gáz."


Nem, egyáltalán nem ez a gáz. Hanem az hogy annyira nem jut eszébe a párja, annyira nem hiányzik neki, hogy a meló szüneteiben felhívja, megkérdezze tőle hogy hogy van, milyen napja van, mit csinál, stb. Ha már pár kedves szó nem fér bele a napba, az gáz. Nincs az a kemény munka ami ennyit ne engedne meg.

41f

2018. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6: Nem mindenki él együtt, nem mindenki ugyanannyit túlórázik, nem mindenki ugyanolyan fárasztó melót csinál és nem mindenki ugyanannyira fárad el.

Én pl. voltam olyan kapcsolatban, hogy a lány dolgozott és egy nap kb. reggel köszöntünk, este meg sokszor összesen 10 percet beszéltünk. És kibírtuk. És felfogtam, hogy nehéz a melója, lefárasztja.

Nekem is volt olyan, hogy sokat kellett melóznom és szerencsére, mivel normális nőt választottam, nem volt semmi probléma a dologból.


""Lehetséges", h később nem lesz annyira gondod a pénzre és "több időd" lesz TALÁN, de nem lesz meg a kapcsolatod... Akkor minek is a több idő?!"

Egyrészt: Kapcsolatom akkor lesz/van, amikor akarok. Aki nincs velem a nehézségekben, nem megértő és nem gondolkodik érett felnőttként, az felejtsen el és ne akarjon a sikerben sem velem lenni.

Másrészt: Látom, szereted a talán szót. Egy kapcsolat jövőjében több a talán, mint egy felépített házban és egy biztos anyagi háttérben. Az anyagi háttér még sosem lépett le szó nélkül senkitől.

2018. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, akkor szerinted normális az, hogy valakinek nincs 5 perce arra, hogy írjon egy üzenetet, vagy felhívja este a másikat? Mi is sokat dolgozunk, sokmindent el is értünk már, de azért törődünk egymással is.
2018. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9: Írtam, hogy este simán belefér, akár 10 perc is. De tényleg vannak olyan melóhelyek, ahol nem. Voltam olyan helyen, ahol még ebédidőben sem engedték elővenni a telefont személyes célokra. Meg olyan helyen is, ahol annyi melót raktak az ember nyakába, hogy ebédidőben pótolta be. (Gondolom nem jogszerű, de ilyenek néhol a hazai viszonyok.)


Azt meg nem írhatom, hogy szerintem a kérdező párja simán csak kényelemből van a kérdezővel, mert akkor kb. mindig le vagyok pontozva. :D

2018. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!