Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem szeret miért sértődik meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret miért sértődik meg?

Figyelt kérdés
7 év után szakított, ma mondtam neki valamit ami lehet hogy kicsit bántó és megsértődött. Na most ha én nem szeretek valakit akármit mondhatna én nem sértődnék meg rajta. Szerintetek?
2018. márc. 22. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egóját is sértheti a dolog, attól függetlenül, hogy szeret vagy sem.
2018. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Honnan veszed hogy nem szeret? Nem csak szerelem létezik, máshogy is lehet szeretni.
2018. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta hogy nem szeret.
2018. márc. 22. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod, ha te NEM szereted, akkor tényleg szakíthat.

Ha ilyet mondasz neki, akkor lehet, hogy nem szereted.

2018. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont ezaz hogy nagyon szeretem csak fáj hogy szakított és mérgembe mondok ezt azt
2018. márc. 22. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:

"mérgembe mondok ezt azt"

Akkor lehet, hogy az a baj, hogy ennyire ösztönember vagy.

2018. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!