Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám éreztetni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám éreztetni vele hogy ő is elveszíthet? Kérlek adjatok ötleteket. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A párom nagyon sok emberrel találkozik a munkája miatt. Sok nő érdekldik iránta, szeret flortolgetni is ami szerinte nem bűn, hiába esik nekem rosszul.

Szeretném neki megmutatni hogy nekem is lenne esélyem másnál hátha kicsit észbe kap ha megtudja milyen érzés. Viszon én csak nőkkel dolgozom így nem kerülök kontaktba férfiakkal.


2018. márc. 22. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Rég rossz, ha ilyen fondorlatokhoz kell folyamodni.

Egyébként az én párom is ilyen, folyamatosan a társaság közepe, imádják a nők.

2018. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Hát valaki fel tud hívni-kamu- mint régi férfiismerős??:)

Attól hogy megtudja milyen nem fog változni, szerintem!

Ez pasidolog..ismerek én is ilyet..

2018. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Te hogy viseled? Téged nem zavar?
2018. márc. 22. 15:14
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Aki nem tisztel teged (es teged a parom nem tisztel), azt nem fogod tiszteletre birni soha.
2018. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindig az a válasz h túl reagálom és ebbe nincs semmi
2018. márc. 22. 15:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat, mit foglalkozzon veled? Megalazhat nyugodtan, akkor is maradsz es turod.
2018. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De honnan tudod, hogy flörtölget? Vagy előtted cisnálja? Mert az duplán gáz.
2018. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megmondja
2018. márc. 22. 15:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Te az a lány vagy, aki márt írt ki kérdést arról, hogy felszolgáló a pasija, aki a több borravaló reményében flörtölget az étterem vendégeivel?
2018. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell játszmázni, ha csak ezzel tudod felhívni magadra a figyelmet, az már rég rossz, ha kiderül, még szánalmas is.

Az egyetlen, ami működik, hogy szereted magadat, kiegyensúlyozott vagy, élvezet az életet éa akkor kifele is az fog látszani, hogy nem csak másra ráfüggve érzed jól magadat.

23/N

2018. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!