Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit ne zavarna ez?

Figyelt kérdés

Hali.

A barátommal szépen összejöttünk, megszoktuk egymás messze különböző életét (nekem volt nehéz, mindenben első, neki nagyon sokkal volt tapasztalata, sok helyzetben minden....) És ő sok dolgot próbált már.

Fél éve együtt, és most vett újra füvet, azt szívja, heti 5-6 alkalommal.

Nem vagyok vele csak hétvégén, vagy néha találkozunk, de érzem rajta ha találkozunk, nem tagadom, én is próbáltam, azt hittem 1-2 alkalom( ezelőtt is így volt, előttem, haverokkal szórakoztak)

De most gondoskodott a köv. Hónapi adagról is.

Ne haragudjatpk, de ez nekem nem megy.

Elvárásom magammal szemben az,hogy rendes ember legyen mellettem, hétvégén 1-2 sör, vagy nehéz napok végén, de a fű.... Ember, ez nagyon nem.

És neki nem tetszik,hogy le akarom beszélni róla, mert valóban tud mértéket tartani, de nekem akkor sem felel meg.

Sehogy.

Sokat nyeltem, megembereltem magam, eltűröm, de ez sok.

Pár alkalom ok, de hogy heti 5-6 alkalommal minimum...

Ez nem.

Ti hogy lennének vele?túl szigorú vagyok?

Nem bánt, akkor vicces beszédes, ha hangulatba van, de nekem nem tetszik.

20l a barátom 27



2018. márc. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kicsit rossz kategóriában van.
2018. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úr ég.

Most olvasom.

Mobilról tetem ki a kérdést

Bocsánat, mindjárt atteszem.

😨😨

2018. márc. 22. 19:29
 3/4 anonim válasza:
100%
Vegyék neki egy 1080 at.
2018. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részben emiatt lett vége az előző kapcsolatomnak (igaz, ő nem csak füvezett, de a lényegen nem változtat. És nem, én sem vagyok szent ember, néha csináltam én is, de a rendszerességet, függőséget én sem tudtam tolerálni.)


Barátnőm együtt élt az exével. Ott telt be a pohár, mikor a srác a barátnőm pénzét is elba$zta fűre (nem 2-3ezer ft-ról van szó), de a csaj még ezután is ultimátumot adott, hogy válasszon a fű meg ő közte. A füvet választotta...


Ha neked ez nem terep, jobb, ha elválnak útjaitok. Ő nem fog lemondani róla. Téged meg később is zavarni fog a dolog.

2018. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!