Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derítenéd ki az igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítenéd ki az igazságot, ha nem akarnál odáig süllyedni, hogy nyomozgass a párod után?

Figyelt kérdés
A párom több exével és nő ismerősével csetel. Ezt tőle tudom, még a kapcsolatunk elején elmondta, hogy ő ebben semmi kivetnivalót nem talál, ezt el is fogadtam. Néha magától mesél, hogy ki kicsoda és honnan ismeri, mikről szoktak beszélgetni. Alap esetben ez egyáltalán nem zavar, én is váltok néha pár szót a volt párommal vagy férfi ismerősökkel. Ám néha észreveszem, hogy a párom úgy ír a telefonján, hogy én ne lássam, kinek ír. Mivel nem vagyok pofátlan, ilyenkor nem hajolok a telefonja fölé, hogy miről beszélget és ez egyébként is nagyon ritka, de azért furdallja az oldalamat, hogy miért kell elfordítani a telefont írás közben? Többször beszéltünk már erről, olyankor mindig azt mondja, meg kéne próbálnom jobban bízni benne. Alapjáraton bízom benne, hiszen nagyon jó a kapcsolatunk, de ez az egy dolog nem hagy nyugodni. Nem akarok odáig süllyedni, hogy nyomozgassak utána, de mivel már égettem meg magam párszor párkapcsolatok terén, szeretném elkerülni, hogy újra a saját naivságom áldozata legyek.

2018. márc. 22. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Együtt is éltek?
2018. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Még nem élünk együtt, de tervezzük. Nyolc hónapja tart mint komoly kapcsolat. Ő 38, én 35 évesek vagyunk.
2018. márc. 22. 20:31
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg tisztázni vele a helyzetet. Kérdezd meg biztosan baráti-e a viszonya a többi féllel. A reakcióját figyeld, láthatod majd, hogy hazudik-e.
2018. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszene, ha sunyuláson kapnám.

Én a helyedben belenéznék. Nem etikus, de az még szarabb, ha átver.

2018. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam már neki finoman pedzegetni ezt a témát. Láthatóan nem szereti, ha erről kérdezem, mert szerinte bizalmatlan vagyok vele és nem tudom megérteni, hogy senki mástól nem akar semmit, csak beszélgetnek.
2018. márc. 22. 20:39
 6/22 A kérdező kommentje:
#4: Nem tudok belenézni, de ha tudnék, akkor sem akarnék. Annyira távol áll ez tőlem, remegnék, mint a kocsonya.
2018. márc. 22. 20:39
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem azért gyanús lenne. Mégis minek annyit beszélni exekkel, nő ismerősökkel? Miért nem beszél inkább a férfi barátaival?
2018. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Férfiakkal is beszél, természetesen vannak férfi barátai is. De ő mindenkivel nagyon közvetlen és én azt viselem nehezen, hogy a nők egy része ezt teljesen félreértelmezi. Ezekről is mind beszámol anélkül, hogy kérdezném. De akkor is zavaró. Persze a logika azt diktálná, hogy üljek le vele és mondjam meg neki, hogy ez engem nagyon zavar. Mi változna? Szerintem ugyanúgy beszélgetne velük tovább, csak többé nem mesélne róla.
2018. márc. 22. 20:46
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ez már tök egyértelmű bizonyíték lenne, hogy sunnyog. Ez a leírás nem az az eset, ahol meg tudnék bízni benne.

Nem azt mondom, hogy ne chateljen, de kapcsolatban van, így rendszeresen mi a halálnak kell? Főleg exekkel.

Tök egyértelmű számomra, hogy az ilyet azért csinálják, hogy fent tudják tartani a továbbiakban is a lehetséges jelöltekkel a kapcsolatot, ki tudja, hogy mit hoz a jövő alapon. Rosszabb esetben már most, párhuzamosan van(nak) még neki valaki(k).

2018. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Oké, de az összes nő tud rólam, hiszen kitett rólunk egy közös képet a közösségi oldalra, nyilvánosra állítva, anélkül, hogy kértem volna. Ha kavarna velük is, tuti lenne köztük olyan, aki felkeresne, nem? Az ilyenek közt mindig akad "jóindulatú".

Azt kihagytam az előbb, hogy nincsenek nála lenémítva az üzenetek, volt hogy akkor írt neki az egyik nő, mikor épp nekem mutatott egy facebookos videót a telefonján. Ha annyira rejtegetné az üzeneteket, akkor úgy lenne nála beállítva, hogy ne ugorjon fel a chatablak, nem? Vagy csak én vagyok ilyen naiv? :-(

2018. márc. 22. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!