Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom, én túllépt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom, én túlléptem, ő nem. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Igazából azt az egy maflást leszámítva nem ismerek nála jobb embert, nagyon gondoskodó és nagyon szeret, nem kívánhatnék nála jobbat. Minden rendben volt 2 hónappal ezelőttig. Akkor nagyon összevesztünk, lényegtelen, hogy min, lekevert egy taslit. Ő is kiakadt ezen, én is. Reggel mikor felkelt, én már összepakoltam. Megkérdeztem, szeretne e mondani valamit. Annyit mondott, hogy nagyon sajnálja, nagyon rosszul érzi magát, nem szerette volna, hogy így legyen vége és sok boldogságot kívánt. Akkor meg kicsit kiakadtam, hogy nem küzd értem, hogy nem marasztal.


Erre azt mondta, szerinte akkor van értelme küzdeni, ha valami hiányzott és nem működött, amit meg lehet javítani. A romantika, pl. Akkor lehet igérgetni, hogy minden más lesz, rózsákkal meg szerelmes levelekkel bombázni a csajt. Nálunk minden működött. Időgépet nem tud csinálni, máshogyan pedig ezt nem lehet helyrehozni. Egy többet nem pofozlak meg pedig nagyon gyenge szöveg lenne. Ő tényleg nagyon aranyos, és szeretjük egymást és soha nem tudna bántani józanul. Aznap este botrányosan részeg volt. Ő amúgy nem ilyen. Aztán végülis az lett a vége, hogy megígérte, hogy soha nem iszik pár sörnél vagy pár deci bornál többet, és akkor nem lesz ilyen. Én tényleg túltettem magam, de ő egyszerűen nem tud magának megbocsátani. Eddig akárhányszor rám nézett, mindig elmosolyodott, hogy milyen szép vagyok. Most meg akárhányszor rám néz elszomorodik, mert megütött. Konkrétan azóta nem volt hajlandó lefeküdni velem, mert hogy ő nem tud....hogyan oldjuk ezt meg?


2018. márc. 22. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd hadd menjen. Ha hiányzol neki majd biztos keresni fog később.
2018. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell hozzá. Csak is az. Látszik, hogy tényleg túltetted magad ezen, megbocsátottál. Nem szabad felhozni ezt a témát. Éreztesd vele, hogy minden oké. Nagyon rossu dolgot tett, pedig tényleg érezhető a viselkedéséből, hogy nem ilyen, és tényleg megbánta. Ha én tennék ilyesmit, én sem tudnék megbocsátani magamnak egy darabig, szóval adj neki időt. Ilyenkor az ember olyan szintű szégyent érez, hogy nehezen tudja csak feldolgozni. De ha érezni fogja, hogy tényleg megbocsátottál, enyhülni fog.
2018. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem bocsájt meg magának sajnos nem fog javulni a helyzet, próbáld meg vele átbeszélni a dolgot, de nekem kicsit úgy tűnik, hogy feladta és nem nagyon küzd, hiszen hagyna menni, ha jól értem.
2018. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pszichológus esetleg?


Nem, már nem hagyna. Azt akkor mondta, amikor minden megbeszélés után kijött a szobából másnap reggel, és kérdeztem, hogy szeretne e mondani valamit. Minden amit utána írtam, utána jött. Az, hogy együtt maradunk és nem iszik felülírják az elengedést

2018. márc. 22. 22:05
 5/8 A kérdező kommentje:
*minden megbeszélés nélkül*
2018. márc. 22. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan helyet ahol bántalmazott nők segítséget tudnak kérni.

Lehet hogy ott a bántalmazón is segítenek. Szegényt annyira sajnálom. Ezért nem fogok soha megütni egy nőt sem.

2018. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bàrmit tettem, mondtam semmi nem hozta helyre. Ennek az lett a vége, hogy elhidegültünk elköltözött. 3hónapot bulizott és nőzött, hogy felejtsen.Utàna fél évet tepert, hogy vissza fogadjam.Azóta ilyen nem történt, sőt van egy kisfiúnk és nagyon jó férj/apa. Remélem ti nem fogtok idàig jutni, én akkor folyamat azon kattogtam ő ütött meg ő hagy el hogy is van ez az egész? Mindenképp kérnék segítséget... Ha most a helyedben lennék.
2018. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tanácsom ugyanaz, mint a 2-esé, annyi különbséggel, hogy szerintem kell beszélni róla. Ne legyen a téma tabu, valami olyasmi, amiről nem lehet csak úgy beszélni. Legyen ez is egy az elkerülhetetlen párkapcsolati problémák sorában, amit ugyanúgy meg lehet oldani, mint a többit. Értem én, ez súlyos dolog, de úgy tűnik, hogy te tényleg feldolgoztad, ő pedig valós intézkedéseket próbál hozni annak érdekében, hogy ez többet ne forduljon elő, nem csak üres bocsánatkérésekkel bombáz, hanem igyekszik azt tartalommal megtölteni, ami nagyon jó. Szerintem ne adjátok fel.
2018. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!