Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi el tudja fogadni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi el tudja fogadni ha a nő nem lehet terhes?

Figyelt kérdés
Fiatal koromban el kellett távolítani mindkét petefészkem, azaz meddő lettem. Én lelkileg már valahogy lezártam magamban már amennyire lehet. Most viszont alakulgat egy komolyabb kapcsolatom, amibe úgy érzem a másik félnek is joga van tudni erről, hiszen ha gyerekről lesz szó nekem nem lehet. Mármint tudom ott van a lombik, de az mégsem a közös gyermekünk. Egy férfit ez mennyire befolyásol egy kapcsolatban? El tudja fogadni ezt?
2018. márc. 24. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
A férfiak fele még örülne is neki, hogy nem lehetsz terhes.
2018. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Akkor leírom hatszázezredszer: a férfi nevű terméknek több típusa van, nincs általános használati utasítás. Én például örülnék egy ilyen nőnek, mert az én jelenlegi élethelyzetemben ez egy előnyös tulajdonság. 20 éve viszont ez lehet, hogy gátja lett volna a további ismerkedésnek.
2018. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Hehe előző válaszoló ez jó

kérdező vannak fent facebook-on childfree csoportok, ott keresgélj.

2018. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem, hogy ez egy normális férfinak probléna lenne, lehet örökbefogadni is. A probléma az lehet, ha az egyik akar gyereket, a másik meg nem.
2018. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Aki megértő, az elfogadja.
2018. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Mintha ismernénk a férfit, akivel most vagy. Hány éves? Ha már ott van, hogy családot akar, nem fogja elfogadni. Ennyi.
2018. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez csak akkor derül ki ha megbeszéled vele. Joga van tudni, mert lehet hogy ő szeretne saját gyereket.

Én személy szerint nem bánnám, sőt. Soha nem vágytam gyerekre.

2018. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Mindenkinek van valami hibája, így el tudnám fogadni.
2018. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Örömtáncot járnék.
2018. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
100%

Nekem nem jelentett problémát, igaz már a házasságunk 2-3 évében kezdett ez megvilágosodni, sokféle macera után.

Aztán örökbe fogadtunk kettőt.

Ismerkedéskor tán nem kéne ezzel kezdeni, de előbb-utóbb azért mesélj neki erről.

2018. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!