Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm "rabigába" akar hajtani?

Figyelt kérdés
Állandóan hisztizik ha nem vele foglalkozom,azt akarja hogy a munkámon kívül csak ő legyen nekem,viszont ezt már nehezen tűröm.Amit eddig tettem hogy az elmúlt pár napba csökkentettem a vele töltött időt,meló után nem mentem fel hozzá,igaz állandóan hívogat,de ha fel is veszem a telefont nagyon minimálisat beszélek vele.Mikor érti meg hogy nem csak ő létezik számomra hanem barátom,saját hobbi stb.
2018. márc. 24. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyenek soha.
2018. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leültél vele és szépen megbeszéted vele a dolgot?

Ő mit reagált erre? Ha nem változik akkor szakíts.

2018. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Egy a fontos, nehogy megemlítsd neki, ha valami bajod van! Nézz csúnyán, meg időnként ciccegj, és minden rendbe jön, meglátod!
2018. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha leülnél és nyugodt hangnemben elmondanád neki mit érzel és normálisan megkérnéd, hogy találjatok kompromisszumot? Ez már nem menő?

Nagyon unintelligens, amit te csinálsz, hogy nem kommunikálsz vele normálisan, hanem sz.rsz a fejére.

2018. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg ezt vele!

Mondd, hogy szereted őt és vele együtt szeretnél lenni. De szükséged van időre külön is. Egy hétre előre írjátok kb le, hogy mennyit lesztek együtt. Ezen kívül lehet telefonon beszélni. Ez nehéz. Tudom.

Én is most rámásztam a páromra és nehéz volt hagyni őt. De ha tudtam, hogy mikor látom újra, akkor sokkal könnyebb volt. És persze tuti hisztiztem néha, de nem jött át a párom. Mondta, hogy nagyon szeret de most szüksége van külön időre. Idővel megnyugodtam, elfogadtam, most béke van, töltünk külön is időt. Sőt, most én jeleztem neki, hogy külön lennék ma este, mert a barátaimmal lennék.

Nehéz ügy, de nem megoldhatatlan

2018. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezeket a dolgokat jó a legelején tisztázni. Ha eleve úgy építed fel a kapcsolatot hogy mondjuk egy héten 3 napot találkoztok, akkor utána nem lehet hiszti hogy nem vagy ott minden nap.

Ha engedsz az elején ilyenbe, a saját szabadidőd és jókedved rovására, abból utólag mindig baj van.

De én mondjuk eleve nem szeretem az olyan embereket akik képtelenek mit kezdeni magukkal ha nincs ott valaki akin csimpaszkodhatnak. Volt egy ilyen barátnőm nekem is. Ahhoz túlságosan konfliktuskerülő voltam hogy az arcába mondjam, így azt hazudtam már a végén többször hogy dolgozom, csak hogy legyen egy kis szabadidőm, mert amúgy folyton a nyakamon volt. Amikor végre végleg szakítottam vele, még több mint 1 évig hívogatott, és írogatott.

Lehet hogy egy beszélgetést megér a dolog, meg egy tesztidőszakot, de a helyedben, korábbi tapasztalatom alapján és menekülnék.

2018. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ceruzabácsi ***** válasza:
MENEKÜLJ!!!
2018. márc. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Egy hárpia. Gyerekes, hisztis.

De a párom fontosabb, így félre tettem a hülyeségeimet.

Muszáj megértenie, hogy így elveszít téged. Bíztasd saját hobbira, a barátnőkkel is törődjön. Ez totál Kicsinálja a kapcsolatot.

2018. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!