Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolaton vagyok túl,ami nem végződött szép elválással.Utána elkezdtem kavarni a volt szeretőmmel..Munkahelyet váltottam,a vendéglátásban dolgozom..A kollégámmal kezd kialakulni valami,de még bejön 1-2 ember a képbe.A héten 4 nap alatt mindennap mással voltam és le is feküdtem velük..én nem voltam ilyen,ez nem természetes..úgy érzem nem bírom feldolgozni a változásokat és pasik ágyába menekülök egy kis szertetért?? Ítélkezést nem kérek,csak segítséget!!

2018. márc. 25. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy hívják szeretetku-rva.
2018. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van ahogy leírod. Szeretetre vágysz és ezt így kéred el a másiktól. Menj pszichológushoz.
2018. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neminúton terjedő betegségek miatt nem túl szerencsés. De a váltózó partnerek nagyon sok izgalmat kalandot rejtenek, ilyenre lehet is szüksége az embernek.


Csak mint ahogy írod is, neked nem kalandra van szükséged, nem is a testiségre, hanem mélyebb érzésekre. Így nem jó, így nem leszel túl a dolgon.



Szerintem is jó lenne a szakember, picit rendbetenné a fejedben hol vagy, mit miért érzel, mi történik veled, és hogy milyen irányba kell menned. 😊

2018. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!