Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy kapcsolat, hogy mások a szabadidős programjaink?

Figyelt kérdés

Én inkább otthon ülő könyvmoly vagyok, ha kimozdulok a minőségi programokat részesítem előnyben (múzeum). Párom bulizósabb alkat, társasági ember, koncertek stb.

A közös pont a kirándulás, túrázás.

Így működhet egy kapcsolat?



2018. márc. 25. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igen, de neha 1-1 alkalommal nem art, ha elmentek egyutt is a masik altal kedvelt programra.
2018. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Volt hogy e miatt lett vége egy kapcsolatomnak. Eljárt bulizni engem meg nem vitt soha, mondván szétverne mindenkit ha bárki rámnyomulna. (Nem mintha vágytam volna vele elmenni) Ennek ellenére mindig eldicsekedett amikor ő visszautasított csajszikat (olyan szórakozóhelyen ahova ismerkedni mennek az emberek) ami szerintem végsősoron egy nyilvános megalázása volt ezeknek a lányoknak, és nekem kb büszkének kéne lennem, hogy nem csalt meg. Nem ez volt az egyetlen ok, de ez hogy folyton irigykednem kellett miatta ez elég súlyos érv volt. Nem azt mondom, hogy nem működhet, de én személy szerint nem keresek már olyan párt magamnak akivel ennyire különbözünk.
2018. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha tudtok együtt kirándulni, túrázni, az nagyon jó. Csináljátok minél többet! Esetleg iktassatok be egy kis kulturális programot (városnézés, múzeum stb.)


Ő meg, ha szeret, majd kinövi melletted a bulizást. De addig is, néha menj el vele bulizni, koncertre is. Még az is lehet, hogy semmi bajod nem lesz tőle. ;)

2018. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működhet. Mi ugyanígy vagyunk. Én is otthonülősebb fajta vagyok, szívesebben olvasok, filmezek vagy kreatívkodok otthon, én ezt szeretem. Ha kimozdulok, akkor a barátnőimmel/párommal megyünk moziba, sétálunk, kirándulunk, beülünk valahová enni-inni vagy, ha van valamilyen program, ami érdekel, akkor oda elmegyünk. Ugyanakkor én koncertekre, bulikba nem megyek senkivel sem. Régebben volt, hogy elrángattak, mert “illik”, meg “jaj a kedvemért gyere el”, de én akkor megfogadtam, hogy olyan többet sosem lesz...Egyszerűen utálom, nem tudok magammal mit kezdeni, nem érzem jól magam, csak azt várom, hogy mikor szabadulhatok onnan...Én biztos, hogy nem megyek többet ilyen helyre, mert az nekem is rossz (mert egy kész szenvedés, borzasztó) és gondolom másnak is (mert gondolom ők annak örülnének, ha mindenki önfeledten szórakozik és senki sem rontja a hangulatot). Úgyhogy inkább megkímélem magunkat ettől... A párom is szeret eljárni ilyen helyekre (bár mondjuk azért inkább ritkábban szokott, mert annyira ő sem igényli) , de a barátaim között is van olyan, aki minden hétvégén megy bulizni. Amíg nekem nem kell, addig semm bajom nincsen vele, érezzék jól magukat. Amíg van közös programotok is és más téren is működik a kapcsolatotok, addig szerintem nincsen semmi probléma.
2018. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van közös pont is, és meg tudjátok adni egymásnak a szabadságot is. Ennél jobb kombó nem hiszem, hogy kétezne.
2018. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!