Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért reagált így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért reagált így?

Figyelt kérdés

3honapja házas vagyok a férjemmel és amikor fasirtban vagyunk az exéhez rohan a férjem 33éves az exe 21éves és az anyja az exének a rendészeten dolgozik elegem lett bementem oda és elmondtam az anyjának hogy beszéljen a lányával hogy szálljon le a férjemről amikor fasirtban vagyunk csak bosszúból húzza az agyát ő szeret engem sose fog elhagyni engem a lányáért és mit akar egy 21éves egy 33éves házas embertől.

Azután haza értem felhivta az a 21éves lány anyja a férjemet és mondta neki hogy őt az egész nem érdekli és ne zaklassam se a lányát se őt mert feljelentenek engem zaklatásért.


Szerintetek ez milyen már?



2018. márc. 27. 01:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy hulye van ebben a kerdesben. Az pedig te vagy kerdezo. Sajnalom. Nem irok okokat. Majd az elet megtanit.
2018. márc. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ilyen ffihoz hozzá se mentem volna,fasirtba meg exe fontos,ilyenektől mentsen meg a sors,ezt elbas.tad.
2018. márc. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
kérdező ha ilyenhez hozzámentél,idd a levét,gratula.agyatlan.
2018. márc. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ingyenes válásról már lekéstél, mert az csak az első két hétben van!
2018. márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy?
2018. márc. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Hogy kell érteni azt, hogy fasírtban vagytok? :O

Abban igaza van az anyjának, hogy neki ugyan mi köze az egészhez? Ennyi erővel a szomszéddal is beszélhettél volna.

Szerintem itt a férjedet kellene rendbe tenni, hogy ugyan ne rohangáljon már az exéhez vigasztalódni egyből.

2018. márc. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjed hibázik elsősorban. Ha gondjaitok vannak, veled beszélje meg, ne az exéhez rohanjon vissza. Ezt nektek kettőtöknek kellene megoldani, mások bevonása nélkül.
2018. márc. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Az exe anyjának mi köze a ti házasságotokhoz?

Más. A pasid nem pedo véletlenül? Hány éves volt a lány, amikor együtt voltak? 13-14? Csak mert gondolom az esküvő előtt azért ti is "jártatok" együtt néhány évet, plusz ahhoz is idő kell, hogy egy házasság "fasirtba" kerüljön...

2018. márc. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy jutott eszedbe a lány anyját zargatni a nyomoroddal... szerinted hol érdekli a őt te bajod, mi köze neki a te házasságodhoz?

Egyébként pedig nem a kislányt kellene helyre tenned, hanem a férjecskédet! Te magad írod, hogy ő rohangál a kiscsajhoz, akkor mégis kinek kellene “leszállnia” kiről...?

Amúgy gratula a házasságoghoz...

2018. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*d
2018. márc. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!