Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léphetném túl magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetném túl magam? Adjátok okos tanàcsokat! Évekkel ezelőtt megcsaltak.

Figyelt kérdés

Jelenleg egy nagyon szép párkapcsolatban élek, a párommal jegyben. Volt előtte egy nagy szerelmem, aki megcsalt. Millió féleképen feldolgoztam már, de a féltés előjön a jelenlegi kapcsolatomban is. Szeretnék ezen változtatni. OLVASS TOVÁBB!

Nem vagyok patológiai eset, nem vagyok betegesen és értelmetlenül féltékeny. A pszichológusom tud róla, de nem segített még ebben. A párommal is beszéltünk erről, de ő sem tud segíteni. Nem érti, hogy egy 10 es nő miért féltékeny. Én viszont félek ha szingli nőkhöz megy szerelni, mi van ha megint megtörténik. Mit tegyek, hogy ne féljek????? Kevés az önbizalmam? Ha igen, hogyan fejlődhetnek ebben? Kérlek finoman válaszolj, nagyon érzékeny ember vagyok. Köszönöm



2018. márc. 27. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Kihagyom. Még sírva fakadsz nekem ...
2018. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez vicces volt :D oky
2018. márc. 27. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos ez nagyon nehéz lehet; együtt is érzek veled. Véleményem szerint csak Te magadat győzheted le és egyszerűen bíznod kell a párodban, a görcsölést pedig elengedni.. Jártam ugyan ebben a cipőben. Én férfi vagyok és soha, egy barátnőmet sem csaltam meg, senkiért. A Te párod is lehet ilyen.
2018. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én biztosra veszem, hogy nem csal meg. Köszönöm a biztató válaszod. Az önbizalmamat hogy tudnám nővelni, mert szerintem az én féltékenységem ebből fakad, pedig modellkedtem is és benső szépségről is tanultam, de valahogy nem sikerült orvosolnom.
2018. márc. 27. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nehéz volt sok probléma volt belőle én rosszabb voltam mert balhéztunk is a pàrommal de azota ő meggyőzött hofmgy mindenkinél jobban szeret .
2018. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!