Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nekem kénne megértőbne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kénne megértőbnek lennem?

Figyelt kérdés

A párom miatt ott hagytam a munkám 5 hónapja. Azt mondta nem lesz időm unatkozni,mert nála kell besegíteni(munka)..már az első hónapokban semmit nem tartott be abból amit igért.Csak azt vettem észre,hogy itthon várok rá egész nap és mindent én csinálok. A kocsimat is elvitte eleinte azt használta.Akikel jóban voltam azokat állandóan kritizálta így megszakítottam a kapcsolatot velük.És a ráadás az hogy mióta itthon vagyok 3x kaptam rajta hogy lányoknak írogat az egyiknek felajánlott egy albi szobát,mert hogy mi lehet szakítunk és vegyenek ki közösen egyet. A másik amikor elmentünk szórakozni,míg én táncoltam addig ő meg ismerkedett egy állítolagos k.rvál és facen beszéltek volna.. a harmadik meg fogalmam sincs csak sms tek.

Egy ideje havi egy szex van mert hogy ő fáradt stb. Viszont ez semmi ahoz amit régebben dolgozot és akkor nem volt ilyen. Mióta ezt a munkát csinálja teljesen elszállt magától.

Esténként füldugoval alszom,mert úgy horkol pl.. és tegnap azt mondta hogy miért kapom fel a vízet,legyek türelmesebb..

Igaza van?


2018. márc. 28. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ideje szakítani...
2018. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Főnyeremény ez a pasi!

Ne haragudj, de ha te ezek után magadtól nem veszed észre, hogy csak cselédnek tart, a vágyait máshol éli ki, akkor vmi nálad is hibádzik...

2018. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a kérdésed.

Szerintem itt nem az a kérdés, hogy jogosan kapod fel a vizet, hanem az, hogy miért is vagy még vele.

- leépített mindenkit körülötted

- még a munkádat is otthagytad miatta

- valószínűleg megcsal

- nincs igazán semmi sem köztetek

Akkor ebben mégis mi a jó?????

Tök konkrétan leírta másoknak, hogy veled lehet, hogy szakít és költözzenek össze. Ezek után van még kérdésed????

2018. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy már én sem tudom..talán csak azért mert régen nem ilyen volt vagy csak nem vettem észre..

Az a baj mindent kimagyarázz,amikor elküldöm meg jönn hogy sajnálja meg szeret.

2018. márc. 28. 11:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,ideje felébredni a csipkrerózsika álomból,te jó vagy cselédnek,elnyom,korlátoz,elmar mellöled mindenkit,kihasznál,tipikus önző bántalmazó karakter,még lelkileg teszi,de az ilyen testileg is képes rá. Legyen önbecsülésed,ha velem vki muszájból feküdne le havi egyszer,és közben melettem vigan prostizna,főleg ugyis ha melette vagyok, hát csomagolnék neki..
2018. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán értem, hogy ilyen konkrét dolgokat, hogyan lehet kimagyarázni.

Meg egyébként sem a magyarázkodás a lényeg, hanem, hogy egyébként hogyan viselkedik veled.

De hát te tudod.

Szerintem ennyiből mindenkinek egyértelmű lenne a helyzet.

De ha nem lépsz, akkor nem kell panaszkodni sem.

2018. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lényegében,ha mondom neki ezzeket a dolgokat akkor elkezd orditozni és nem lehet vele megbeszélni semmit sem. Mert abból veszekedés lesz.
2018. márc. 28. 11:12
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Elég könnyen megvezethető vagy és rávehető vagy bármire. Főnyeremény. Mármint te, az olyan gy.kernek mint akivel vagy. A maradék önbecsüléseddel együtt lépj le szépen, és tanulságként fogadd meg: mindent másiknak alárendelni nem lehet. Kompromisszum lehet, de néha tudni kell nemet mondani és olyat is csinálni ami végre a te érdeked is. Egy kicsit lény önző, mert ha ennyire aláveted magad bárkinek akkor úgy játszanak veled, ahogy kedvük tartja.
2018. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez igy jo? Egy megalázó egyoldalu kapcsolat. Ha nem tegyél ellene,és hagyd el,a saját érdekedben. Más nőkkel költözne össze,miközben veled van,amint talál megfelelőt ő fog lapátra tenni.
2018. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a hátad mögött össze akar költözni egy másik csajjal, te meg még elgondolkozol, hogy megértőbbnek kéne lenned. Jó ég...
2018. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!