Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Hogy akar gyereket az ilyen?

Figyelt kérdés
Párom gyereket akar,fenn hangon hangoztatja, hogy ő erre vágyik,holott szerintem csak azért mert követi a menetrendet...mikor itt volt testvérem két éves kisgyerek nálunk,alig bírta ki,nem láttam rajta,hogy szeretne a gyerekeket. És őrült,mikor elmentek,mert hogy túl hangos volt a gyerek és eleven. Van egy két éves unokaöccse,le sem szarja mikor találkozik vele.
2018. márc. 28. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Szépen beszélsz róla. :)
2018. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, te a férfi vagy, vagy a nő?
2018. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
A gyerektéma olyan, amiben nincs kompromisszum: vagy akarjátok mindketten, vagy nem. Te szemmel láthatóan nem akarod. Ezt a házasság előtt illik tisztázni, hogy ne legyen konfliktus belőle. Ti megbeszéltétek, mielőtt összeházasodtatok?
2018. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretné tovább adni a génjeit, meg lehet vele dicsekedni. De úgy tervezi, hogy majd te neveled fel. Ő hetente háromszor játszik vele 20 percet, és ettől ő már marha jó apa lesz. De ha sír vagy hangos, akkor te leszel a xaranya, aki nem tudja megnyugtatni.
2018. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

" Ő hetente háromszor játszik vele 20 percet, és ettől ő már marha jó apa lesz. De ha sír vagy hangos, akkor te leszel a xaranya, aki nem tudja megnyugtatni."


Rokonságunkban volt egy pasi, aki ilyennek indult. Viszont most ő a legsegítőkészebb "kispapa", éjjel ő kel fel hozzájuk (tetejébe ikrek lettek), és mindenben helyt áll.

De azt mondom, ez akkor is orosz rulett volt a csaj részéről, hogy be merte vállalni, mert előtte olyan lusta volt a faszi, mint a bivaly. Ki tudja, kiből mit hoz ki a dolog...

2018. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Ezt tőle is megkérdezted?


Figyelj,én se jópofizok más gyerekével,de az,hogy a tesójával sem babázik,miközben ő szeretne gyereket,kicsit nonszensz.

2018. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Úgy hivatkozol a párodra, hogy "egy ilyen"....Itt nem a gyerektéma az egyetlen probléma.
2018. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Ajjaj, fogalom zavarban vagy!

Az, hogy örül az egyedüllétnek, vagy örül annak, hogy a párjával elmehet a gyerek nélkül, nem azt jelenti, hogy nem szereti a gyerekét!

1. Ismered a mondást, a jóból is megárt a sok.

Van két fiam, akit egyedül nevelek (férfi vagyok), 12 éve nem voltam semmilyen szabadságon!

Igen, imádom a gyerekeimet, bármit, ismétlem bármit megteszek, hogy boldogok legyenek.

Szerinted nagy baj, és nem szeretem a gyermekeimet amikor azt mondom, hogy de elmennék egy hétre egy külföldi útra kikapcsolódni?

Egy hétnél többet úgy sem bírnék "büdi kölkök" nélkül :D

Nekem nincs segítségem, hogy lepasszoljam őket, ezért nem passzolom le őket senkihez.

2018. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos egy ilyen pasitol nem szeretnek gyereket,és valóban nem csak ez az egy gond van...de ez hogy ő csak divatból akar,és én neveljem miközben ő a haverokkal bulizik nonszensz. A piszkos munkát meg én végezzem. Ő nem hajlando hallgatni majd a sírást és azt hogy a gyerek koszt csinál a lakásban.
2018. márc. 28. 12:38
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Először azt hittem hímnemű kérdezi ezt.Aztán a helyesírásból rájöttem hogy vmi elvetemült nő.
2018. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!