Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ehhez, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez, ha olyat kapnatok ajándékba, amit tulajdonképpen maganak vett?

Figyelt kérdés
Barátom mindig szeretett volna egy szobrot maganak a polcra. Mikor jött a szülinapom, egy szobrot ajándékozott nekem,amit kirakott a saját polcára. Most nem azért,mert telhetetlen vagyok,de tudja jól,hogy én nem vagyok oda a szobrokert. Ismer már annyira,hogy tudja milyen kis apróságnak örültem volna,de ez meglepett.
2018. márc. 28. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak megkérdeztem volna tőle, hogy hogy-hogy erre a szoborra esett a választása a szülinapomra?
2018. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy hasonló esetem, pár nap múlva hoztam csak fel neki, h még az is jobb lett volna ha nem vesz semmit, minthogy kihasználja a szülinapomat, h magának megvehesse... :)
2018. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

No komment. Törd össze a szobrot. Erre más reakciót nem tudok mondani.

Pluszba azt is mondhatod neki, hogy nem is vett neked semmit, mert te nem szereted a szobrokat.

2018. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen, nekem is. Egy álló ventilátort hozott, ott állt a szoba közepén, és közölte velem, hogy ez a szülinapi ajándékom.

Dühös lettem, és rögtön mondtam neki, hogy ha így van, akkor gyorsan csomagolja össze, és vigye vissza oda, ahonnan hozta.

Előzmény:

Ő szeretett volna venni, mert neki tetszett, és másnak is ilyen van. De megbeszéltük, hogy én nem szeretnék egy ilyen nagy lomot lakásba, csak kavarja a port, és bántja a szememet. Max. kiegyezem egy kicsivel, ha neki mindenképpen kell valami hűtés.

Erre megvette, és ráfogta hogy az én szülinapomra.


(azt mondanom sem kell, nem sokáig voltunk együtt :-)

2018. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne törd össze, valaki fizetett érte.

Mondd el neki ha zavar, hogy nem kell odaadnia neked, amit a saját polcára szánt.


Ez olyan, mint amikor általánosban kaptam egy fiútól csokit, aztán egyik szünetben visszakérte, hogy inkább ő enné meg, mert neki is ízlik. :D

2018. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhh ez annyira szánalmas...egy tábla csokinak is több értelme lett volna, mint annak, hogy a Te születesnapod címén megajándékozza saját magát. És úgy látom a válaszokból, nincs ezzel egyedül. Honnan szeditek össze ezeket a balfácánokat?
2018. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezen csak mosolyognék. Mondjuk nálunk annyiban más a helyzet, hogy míg nekem hat éve a csillagokat is lehozná, magának soha nem vesz semmit, még egy zoknit sem. Viszont hasonló volt már nálunk is, legutóbb nőnapon: tudja, hogy nem eszem túlzottan csokit, ezért vagy 5 féle bonbont, csokit vett, amit mind ő evett meg :D Megjegyeztem neki, hogy lényegében magának vett ennyi mindent, de nem is tagadta. Nekem jól esett, hogy gondolt rám, és viccesnek találtam. Én is épp olyan ajándékot vettem neki következő szülinapjára, amit közösen használunk. Nem kell ennyire görcsölni. Legközelebb veszel olyat a szülinapjára, amit igazából magadnak veszel.
2018. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha venne magának valamit, de mégsem kéne neki (hónapokig nem használná, stb.), viszont számomra is hasznos és értékes dolog lenne (pl. fényképezőgép vagy könyv, amit mindketten szeretünk), akkor nem sírnék.


A te eseted azonban kiábrándító. Ő csak kihasználta a szülinapodat, hogy ajándékot vegyen magának.


22/N

2018. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Exemtől CSAK olyat kaptam:

- Asimov - könyvsorozat (gyűlölöm a scifit)

- édes parfüm (utálom az édeset, felfordul tőle a gyomrom, egyszer fújtam magamra, mikor kipróbáltam, aztán ment a polc mélyére)

- tablet (ő használta a munkába, azon könnyebb volt rajzolnia)

- arany karkötő, mert milyen szép (minden ékszerem ezüst, mert utálom az aranyat)


:D Komolyan, ez szerintem tök szánalmas, aztán mikor megmondtam neki, újból és újból, hogy ezt hogy képzelte, akkor ő volt megsértődve, meg engem állíott be méltatlna pitsának mindenki előtt.

Nem véletlenül ex.


A páromtól születésnapomra virágot kaptam, meg két doboz bonbont, és imádtam érte.

Nem kell hülyeségeket venni, mi karácsonyra is olyasmit vettünk, ami hasznos a másiknak, bögre, pulcsi, csokik, sörök. Ennyi.

2018. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam csak kicsiben volt, ami nem is igazán zavart. A párom egy tábla csokit vett aztán kb egy sor maradt nekem, a többit szép lassan megette. xD

Nem hiszem hogy észrevette hogy csak egy kockát ettem belőle mikor kibontotta.

De egy 200 Ft-on nem akad ki az ember, meg kaptam mellé virágot, amit meg ugye nem vett el. (Illetve amúgy is csak megvéd a hízástól :D )


Azonban a helyedben ezt azért már szóvá tenném. Tényleg inkább ne vegyen semmit, de ne állítsa be úgy hogy neked kedveskedik, ha egyszer egyértelműen magának.

2018. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!