Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most akkor hogy is van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

A párom már megismerkedésünkkor emlegette, hogy ő nem féltékeny típus és hogy az előző kapcsolataiban ebből volt már konfliktusa, mert a nők azt mondták, nem szerelmes igazán, ha nem fél, hogy elveszíti a párját. Szerinte viszont ez szimplán bizalom kérdése. Alapjában véve én sem vagyok féltékeny, de azért vannak dolgok, amik nem tetszenek. Az egyik ilyen dolgot szóvá tettem neki pár napja és óriási balhét kerekített belőle.

Kitört, hogy ő is szólhatna nekem sok mindenért, de nem teszi, mert bízik bennem és nem akar felesleges vitákat.

Szerintem ez így nem normális, hogy nem szól, hanem egyszercsak kitör belőle. Hisz ő mondja mindig, hogy beszéljünk meg mindent. Most akkor mégis féltékeny, csak nem szól?



2018. márc. 28. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Nincs olyan, hogy "féltékeny típus". Olyan van, hogy érzelmileg unintelligens.
2018. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"érzelmileg unintelligens"

Miért? Fejtsd ki!

2018. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!