Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lenne logikus összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lenne logikus összeköltözni?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt,ő is,és én is végig nagyon komolyan vettük.

Eddig közel voltunk egymáshoz,gyakran találkoztunk. De egy éve kb. a szülei elköltöztek Angliába és ő egyedül és a családi házban.

Sokat keres,el tudja tartani magát bőven. Én viszont el kellett költözzek egy kis faluba ( a családommal élek,még tanulok) ami nagyon messze van tőle.

Amikor egyedül maradt mindnen ismerősünk aki kapcsolatban van,logikusnak tarottta hogy akkor én biztos odaköltözöm majd hozzá. Nem értettem,a barátomnak meg sem fordult ilyen a fejében.

Persze én se akartam még komolyan,mert nekem még nincs munkám,stb nem akarok rajta élősködni,természetesen.

De azért kicsit megzavart,hogy talán ez mégse így kéne hogy kinézzen.

Most hogy elköltöztem messzebbre,hetente 5 órát kell utaznom hozzá,és rengeteg pénzbe kerül,ami ő is belead ugyan,de mindkettőnknek nagy kiadás.

Amikor nála vagyok,mindig segítek a házimunkában,néha főzök is,mondta is hogy könnyebb így minden,de egy szóval sem említette,hogy talán majd egy idő múlva estleg együtt is élhetnénk.

A barátai közül ketten már együtt kezdtek új életet egy nagyobb városban,ami szeritnem logikus,hogyha új helyre költözünk mindketten,akkor miért keresnénk külön lakást és lakótársakat?!

Ő is tervez pár éven belül Budapestre költözni,egy másik cégnél akar dolgozni,ahol többet keres,én is oda akarok majd menni dolgozni, egy szalonba,de egyedül nem merek belevágni mert nem ismerem a helyet,könnyebb társsal. Persze a saját pénzemből mennék,amit megspóroltam.

Nem értem,tényleg korai,vagy a barátom nem akarja egyáltalán?

23/N

a barátom 25/F



2018. márc. 28. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

4 év után hogy lenne már korai!


helyedben elgondolkoznék azon, mennyire őszinte és komoly rz a kapcs.

nekem az sem tetszene, hogy mindig én utazzak a faszihoz.


hát miért nem utazik ő?

vagy ő is?


érted?


nekem olybá tűnik, hogy kényelmes neki a szitu, igazán komoly tervei nincsenek veled, és szerintem egyáltalán nem olyan nagylelkű, figyelmes, és törődő, ahogy én azt elvárnám a páromtól.


tedd meg, h. 1 hónapig nem utazgatsz hozzá, figyeld meg a reakcióját.

2018. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kifogas hegyek.

Nokent, egyedul mentem kulfoldre dolgozni, diplomas allasba. Semmi ismerettsegen, helyismeretem nem volt.

Beszeltem a nyelvet.

Te felsz. Es ne masra varj.

2018. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát igen...én is ettől tartottam. Persze először még benne van az hogy jajj,biztos még korai mert fiatalok vagyunk,mert nekem nincs munkám,nem is erről van szó,de hát azért már tervként legalább benne kéne hogy legyen,szerintem.

2018. márc. 28. 16:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves #2 értem én,de nem ez volt a kérdés. :D Természetesen ígyis-úgyis el fogok költözni,nem attól félek hogy egyedül megyek,hanem felesleges ugyanabban a városban élnünk külön.
2018. márc. 28. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kuka.


Mi összesen kb. 30 nap (5 hónap távkapcsolat) után költöztünk össze, ő ajánlotta fel, és csak azért ilyen "későn", mert otthon még lezáratlan dolgaim voltak.


29n

2018. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor nála vagyok,mindig segítek a házimunkában,néha főzök is,mondta is hogy könnyebb így minden - persze, mert házhoz megy a punci-takarítónő és szakács, addig sem neki kell ezeket megcsinálnia.


Nem vágod, milyen idióta vagy? Csinálod a TE lakásodat, TE utazol egy csomót a pasihoz, kitakarítasz nála is, megfőzöl, és meg is dughat. Ez nagyon szánalmas :(

2018. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utazik ő is hozzám,nem mondta senki hogy nem,csak az elmúlt egy két hónapban,így tudtuk megoldani. Azért szoktam kitakarítani mert unatkozom nála,mert ő dolgozik otthonról,nem kért rá soha. Ő is szokott nekem készíteni reggelit,vacsorát,kávét,takarít ő is,csak tudom hogy ritkábban van ideje,mint ahogy nekem,ezért segítek neki.
2018. márc. 28. 16:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy így néz ki kívülről,de higyjétek el,ha vele beszélek erről,mindig engem állítja be hogy nem úúgy van az. Az én barátaim mellettem állnak,az övéi ő mellette,temrészetes,így nincs objektív vélemény.Ezért írtam hogy nem is tudom hogy én akarok sokat,vagy ő ad keveset. De azért nem gondoltam ennyire szőrnyűek,mint ahogy leadtátok. :D De azért köszi,nagyon kellett már egy-két külső szem.
2018. márc. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!