Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak az anyósommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az anyósommal?

Figyelt kérdés

A helyzet: A lány 36 éves,én vagyok huszonéves.

Az anyja 60 valamennyi.

Egyelőre nem lakunk együtt,mert az anyagiak ezt nem feltételezik.

Az anyja úgy bánik a gyerekével,mint egy gyerekkel.

Hogy én ne tudjak beszélni a barátnőmmel,az anyja elvitte először a laptopot...

most elvette a telefonját. A lány hiába kéri,az anyja hatványozottan erőszakosabb,nem akarja most visszaadni a telefonját.

Megjegyzem,távkapcsolat,de nem sok kell hogy korrekt körülmények között összeköltözzünk,200 km-re van most a lány.



Nyilvánvaló,ilyenkor,és még amit nem írtam le,az egészséges férfinek is kiakad az a bizonyos,és gondol olyanokra,hogy ihaj,és amit ide nem ír le,és inkább gyorsan elhesegeti magában,a nagyfokú düh mellett.


Vidék,pedagógus anya,falu,feleslegesen menjen le az ember balhézni? Nem lehet hatni az anyjára,beszélni sem,telefont sem veszi fel.


Ti mit javasoltok?


2018. márc. 28. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akinek 36! évesen az anyja parancsol, az meg is érdemli.


Életképtelen kislányokkal-kisfiúkkal NEM kezdünk!

2018. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Huha... A balhéval semmire se mentek. Eleinte én sem jöttem ki az anyósommal.De minél többet balhéztam (ő alkoholista) annàl rosszabb lett a helyzet és a pàrom egyre nehezebben viselte mert mégis csak a szerelméről és az anyjàról van szó. De ez a történet kicsit abszurd, szerinted tényleg erről van szó és nem màsról? Ha biztos vagy benne, hogy igazat mond, venném a fàradsàgot és elmennék àt beszélni, tisztàzni a problémàjàt veled kapcsolatban. Ez talàn neki is szimpatikus lesz, hogy a problémàkat megoldani akarod nem csak lelépni a lànyàval. Ha konkrét baja veled nincs félelme van, szóval meg kellene nyugtatni egy kicsit
2018. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

lerúgnám az öreglány fejét.


a barátnőd nyugodtan vágjon vissza: anyám, ha megöregszel és beteg leszel, felejtsd el, hogy majd én ápollak.

mehetsz az elfekvőbe!


ez általában hatni szokott, a vén spinék beijednek, tapasztalat...

2018. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Milyen lany? Lassan a kozepkoron is tul levo no....
2018. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Életképtelen vénlány.... Miért nem keresel magadnak egy korban is hozzád illő (huszonéves), nem ilyen beszűkült, intelligens, talpraesett lányt?

Egy 36 éves nőnek már igencsak ketyeg a biológiai órája, itt 1-2 éven belül neked házasodnod, gyereket "csinálnod" kell. Mamika ehhez mit fog szólni? Amikor az ő szüzikéje pedig csak szeplőtelen foganhat meg...

2018. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"? Lassan a kozepkoron is tul levo no...."


Ennyi erovel a kerdezo is.

De, hogy ti magatok kozott minek nevezitek egymast, a ti dolgotok, de felnott 36 eves not ne nevezz mar lanynak masok elott!

2018. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy van egy bizonyos "anyós-jelenség",amit talán antropológiailag is meg kellene vizsgálni. :D

Viccen kívül,fent írtátok,hogy rúgjam le.

Megtenném,sőt,mást is.

De nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust,én nem vagyok egy befolyásos ember fia,vagy biztos hátterű.


Egyébként nyilvánvalóan elásnám a kertben,ez nem kérdés,csak hát na...



Hogy miért nem keresek fiatalabbat? Mert szeretem ezt a lányt,jó a szíve,aranyos,megcsinálja amire megkérem,kedves,megértő,stb.

Manapság nehéz találni ilyen partnert nőben,azért mert ritka.


Hát nem csinálok semmit,a lány költözését kell megoldjam...

2018. márc. 28. 17:19
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó,vagy az imént utolsó válaszadó: a 46 éves barátnőmet is lánynak neveztem.

És ugyanúgy a 19 évest is.

Tudod ez biztos amolyan nő-gyűlölet. :D

2018. márc. 28. 17:22
 9/13 A kérdező kommentje:

a legfontosabb jellemzőjét kihagytam: *megbízható

na ez a ritka mostanság

de tényleg,akinek van vmennyi tapasztalata,az tudja


Volt már,hogy az anyukája megverte a lányt,és moncsicsis lett a szeme meg minden.


Nehéz ez,de majd meg oldja az élet..D:

2018. márc. 28. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Ehhez neked semmi közöd, nem a te dolgod rendbetenni a kettejük viszonyát, nem a te felelősséged. Ha beleavatkozol, valószínűleg örök ellenséggé kiáltanak ki.


A 36 éves "lánynak" kell végre elszakadni az anyjától és nem gyerekként, hanem teljes, autonóm, felelősségteljes emberré válnia. Mi az, hogy az anyja elveszi a cuccait és nem adja vissza? Ilyen nincs :D. Csak akkor van, ha nem csak az anyja tartja még mindig gyereknek, hanem ő maga is saját magát.

2018. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!