Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha idegesít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha idegesít a párom néhány tulajdonsága?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje vagyunk már együtt,mindig voltak apróságok amik irritáltak,de ennyire nem volt szörnyű. Nem tudom hogy eltávolodtam tőle,vagy tényleg jogos,hogy kezdek megundorodni annak ellenére,hogy szeretem?

Szóval,ezt még leírni is kellemetlen,de borzalmasan korpás a haja. Nem csak úgy,hanem sebes,meg vedlik az egész.Már egy éve lassan. Szanaszét hulik mindenfelé. Nem birok már enni meg szeretkezni se vele emiatt. Felfordul a gyomrom. Rögtön mondtam neki,hogy menjen el bőrgyógyászhoz,de nem akart mert "most nincs ideje" meg sok minden összejött az életében és nehéz rávennie magát dolgokra,meg rengeteget dolgozik.Meg hát ez csak bőőr. De nekem már egy hét is sok,ha tudom hogy valami undorító van rajtam,azonnal cselekednék,ha tudnék.

Mondtam neki szépen,finoman,mondtam neki már mérgesen ordítva is,egy fél évre rá,de semmi. Tojik az egészre. Nem érdekli. Elegem van mostmár,szakítani akarok ha nem tesz valamit,de az se különösebben hatja meg. Ilyen miatt viszont hülyeség lenne szalítani,de nem tudok már mit tenni. Mégis hogy könyörögjek már neki?!

Plusz még már higéniai gondok is vannak vele,pedig mindig rettentő kényes a cuccaira,mindent 8x áttöröl naponta,de ő maga mindig az ellentettje. A körmeit is alig vágja pár hetente miremár csúnyán megnő a lábán,izzad is szörnyen,de ez sose zavart,de azért ez már mindennek a teteje.

Azt is mondtam neki hogy ne vegye fel az izzadt pólóit újra hanem rakja a szennyesbe,de erre is alig birtam rábeszélni hogy cserélje le a munkás fölsőjét,mert szerinte az még tiszta. De hát akkor is beleizzad!!

De ezt még valahogy elnéztem. Nem értem..én mindig kínosan ügyelek rá hogy folyton ápolt és tiszta legyek neki..ő meg..



2018. márc. 28. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Itt az ideje különmenni.
2018. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha őt nem érdekli, hogy te mit szeretnél és fel sem merül, hogy esetleg erőfeszítéseket kéne tennie a párkapcsolat érdekében, akkor nem fog működni. A tisztaság, ápoltság alapvető dolog.
2018. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha jelezted neki a problémát és nem hajlandó változtatni, akkor ideje szakitani.
2018. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
A leírásodból süt, hogy undorodsz tőle. Mégis hogy tudsz vele együtt élni??? Miért nem pakolsz össze? Te már szóltál, változás nincs. Mire vársz?
2018. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen érthető, ha ezek után már nem kívánod őt. Ülj le beszéld át vele ezt még egyszer, hogy igenis legyen benne annyi, hogy nem hanyagolja el magát, mert így te nem vonzódsz hozzá és akkor nem érdemes folytatni.

Nem azért hagyod el, mert korpás vagy épp izzadt, hanem azért mert így már nem kívánod őt. Nekem se lenne kedvem a másikhoz, ha büdös...megértem, hogy munka után mindenki az, de akkor menjen el fürödni.


Sajnálom, hogy ezt mondom, de ne maradj együtt egy olyan emberrel, akit nem tartasz vonzónak.


22/L

2018. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és a megértést. A kérdésre válaszolva ne élünk együtt gyakorlatilag,csak sokat vagyok nála. Meg ő is gyakran jár hozzám. És nem mondom hogy nem vonzódom hozzászó sincs róla. De azért egy év tűrés után már normális szeritnem,hogy kezd elmúlni a vonzalom. És nem azért mert nem szeretem,de azért ami sok az sok. Persze hogy a páromhoz akkor is odabújok ha kicsit izzadt meg stb. de amikor már szándékosan nem is érdekli meg nem is akar megfürdeni,az úgy már más.
2018. márc. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!