Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor van barátja vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor van barátja vagy sem?

Figyelt kérdés

Írtam egy bizonyos illetőnek, hogy láttam a párját(?) a testvérével csókolózni. Erre azt írta "az én barátommal? Hol és mikor történt az eset?Erős dolgot dobtál most be. Gondolom megérted, hogy miért szeretnék többet megtudni" Erre azt írtam igen ha egy vékony szemüveges a pasija. Ő:hol láttad őket? Megírtam hol. Ő pedig "Értem. Köszönöm szépen, hogy felhívtad erre a figyelmemet. Utána fogok járni a dolognak. Írtam h remélem kiderül de nem hiszem hogy el fogja mondani. Ő pedig" Nem tudom. Ha majd hazajön külföldről és nekem is lesz párkapcsolatom, megkérdezem tőle. Remélem lesz annyi bátorsága, hogy bevallja nekem."

Most akkor van neki barátja vagy nincs?



2018. márc. 28. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csúnyàbb benézted :)
2018. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csúnyàn *
2018. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebből én azt vettem le hogy a testvére külföldön van, párja nincs, neked pedig finoman próbálta tudtodra adni hogy mássz ki a magánéletéből
2018. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!