Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a "kis" botlását hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a "kis" botlását hogy felejtsem el a menyasszonyomnak?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt a menyasszonyommal, tavaly őszön kértem meg a kezét. A kapcsolatunk jó, néha-néha szoktunk csak veszekedni, de akkor is csak apróságokon. Együtt élünk, mindent megadok neki amit csak lehetséges. Ma viszont felkeresett egy férfi, és elmondta hogy a menyasszonyommal kavartak, és csúnyán átverte, azt sem tudta hogy vőlegénye van. Először azt hittem hazudik, de megmutatta a beszélgetésüket, és hát tényleg kavartak interneten (személyesen nem találkoztak). Aztán a fejemhez vágta, hogy ő az én helyemben nem venne el egy ilyen nőt... Természetesen számon kértem a barátnőmet, ő azt mondta hogy ez csak egy kis flört volt, engem szeret, és senkivel nem csalna meg. Ennek ellenére nagyon haragszom rá, mert nem értem miért kavart mással... már abban sem vagyok biztos hogy tényleg feleségül kéne vennem...

Hogyan felejtsem el ezt a botlását? Mit kéne most tennem?


(Én 24 éves vagyok, a menyasszonyom 22)


2018. márc. 28. 19:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Első kapcsolata vagy? Lehet egyszerűen rá jött a dili 5 év után, hogy még nem élte ki magát. És kíváncsi arra, hogy mennyien kapnának utána.

Bár én ilyen után már nem tudnék megbízni a másik lányban.

A bizalmat sajnos hamar ki lehet ölni az emberből.

2018. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mit tegyél azt nem mondhatom meg. Azt viszont tudom, hogy nálam így nem működne. Állandóan féltékeny lennék, képtelen lennék újra bízni benne. Most csak ennyi...és később?
2018. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
Vagy megbocsátassz vagy szakítassz,ideje lenne határozottnak lenni,de ne sajnáltasd itt magad, ezzel a nyálas "hogy felejtseeem el?" dumával , ez nagyon szánalmas,férfiatlan.Nem véletlenül csalt meg a csaj,egy ilyet mint te én is megcsalnék.
2018. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
5 éve vagytok együtt, és ô 22 éves, ergo 17 volt, amikor összejöttetek. Ne legyen igazam, de én borítékolom, hogy ő (ha együtt maradtok) nagyon sokszor lesz még melletted "kíváncsi", hiszen semmit sem élt, semmit sem tapasztalt, stb.....
2018. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

dettó így jártam.

csak én nő vagyok, kavart velem egy faszi, tustam, hogy van bnője, akiről kideerült, hogy a m,enyasszonya, engem megvezetett, h. szakítani készül, boldogtalan a nővel.


mi sem taliztunk, csak neten át flörtölt.


én is megmutattam mindent a menyasszonyának, mikor rájöttem, h. átvert.


nos, a pasi kivágta magát, és meggyőzte a nőt, h. maradjanak együtt.


de ha neked van tartásod meg eszed, nem esel ebbe a hibába.



te is, a másik ffi. is ennek a szukának az áldozatai vagytok.


el ne vedd!

2018. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
22 éves és 5 éve vagytok együtt? Tinikapcsolatból ritkán szokott jó kisülni, én hagynám.
2018. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Zoli780806 ***** válasza:
68%
Rúgd ki a 3,14ba
2018. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát, az ilyen első kapcsolatok nem szoktak örökkévalóságig működni:


- kíváncsiak lesznek a felek

- ha a csillagokat is lehozza a párja, azt sem tudják annyira értékelni, hiszen igazán nincs viszonyítási alap


Na, főképp ezekért a dolgokért necces 25 éves kor alatt házasodni (vagy ami itt nem áll fenn: kevés együtt töltött idő után), főleg első kapcsolatból, de amúgy nem lehetetlen az se, hogy minden király legyen... csaaak.... és.... meg a fentiek...


Hát... qrvára nehéz ügy. Főleg úgy, hogy te se vagy tapasztalt ilyen téren, nem voltál még nagyon úgy együtt ennyit valakivel, aki esetleg megcsalt volna, vagy megcsalna stb, nem látod a jeleket, nem is tudsz objektív lenni és racionális, mert nehezen tudsz dönteni, nincsenek is olyan információid, vagy tapasztalataid, amik ezeket elősegítenék.


Lehet, hogy ott volt és van az orrod előtt, hogy mi a tényállás, de nem látod. Lehet, hogy tényleg csak interneten dumáltak, deeee.... de amellett, hogy nem biztos, hogy ez frankó így, amellett pedig ezért lehet, hogy nem keresne fel téged valaki, meg mondaná neked, hogy átverte... stb... persze ki tudja ki mennyire mond igazat, meg ki mit akar... az a másik csávó tuti, hogy a csajodat, különben miért is szólt volna neked? Meg lehet, hogy a csajodon valóban látta, hogy nem akarna élőben is találkozni vele, ha tényleg így van és tényleg nem csupán most érzi ezt a csajod, hogy nem akarna vele találkozni, akkor hát... talán kiélhette neten is eme kíváncsiságait, báár.... namind1... viszont ha tényleg nem találkoztak, meg nem is akart a csajod se találkozni vele, lehetséges, hogy csak így akar titeket szétválasztani, hogy övé legyen, meg lehet őrült is, aki három sziával meg 2 beszélgetés után csinál ilyet, nem tudhatom, nem láttam mit mennyit dumáltak és hogy...


Lényeg: maradj racionális, kevésbé fog fájni. Totál mindegy, hogy ki mit mond neked, te hinni akarsz neki, így már nehéz... de... de ne akarjatok még egybe kelni, még sokáig ne... és nézzed titkon (különben kiakadna, meg tudna tenni ellene), hogy szedi-e a fogamzásgátlót és nem-e egy gyerekkel akar összekötni téged vele


Majd elválik....


Persze én vagy laza kapcsolatban lennék valakivel (mint most, aki randizott is nem oly régen mással) - bár tudni kell kezelni, de persze qrva nehéz, vagy szakítanék.


De én se tudtam szakítani anno amikor rajtakaptam volt csajomat, hogy mással dug. És kimagyarázta hogy csak ez-az, stb.. és még pár hónap szenvedés, miközben amúgy összejártak, engem meg teljesen nullára húzott a fszságaival, bár már kicsit előtte is volt ez-az, ami csak jelzés értékű volt, de elhessegettem a dolgot (jah, az is volt már pár éves kapcsolat).


Hát.... mit mondjak? Mindenki a saját hlyeségéből tanul.


Ha akkor egyből kiadtam volna a szűrét, lehet, hogy sokáig bszkurált volna a gondolat, hogy rosszul tettem. Így meg akkor lenullázott lelkileg és emberileg utána. Még azt is fejemhez vágta később, hogy szr vagyok az ágyban, amikor még később olyan barátnőjétől, akivel addig és az után valameddig tartotta a kapcsolatot, de aztán nem és később egy helyre hozott minket a sors, attól tudtam meg, hogy mégis utána is úgy gondolta, főleg utána, hogy jó voltam az ágyban. Pedig azóta csak fejlődtem, eltelt jó néhány év.


Nehéz dolog, qrvára nehéz 5 év után. És sehogy se lesz jó.

2018. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot nem értek! Ha a pasi nem tudta hogy a csajnak akivel ismerkedik van barátja (ami igazából már vőlegény) akkor aztán honnan szerzett rólad tudomást? Honnan tudta meg hogy ki vagy név szerint? Ez nekem fura.. valószínűleg bosszút akart állni azért hogy a csajszi átverte. Én a helyedben viszont nem lennék a továbbiakban együtt a csajjal, mert legközelebb már úgy áll eléd egy pasi, hogy jó volt a szex a menyasszonyoddal..
2018. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég necces hosszútávon.
2018. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!