Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A házimunka megosztás befuccso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házimunka megosztás befuccsolt, mivel tudnám rávenni, hogy Ő is dolgozzon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátnőm nem segít be egyáltalán sem a házimunkába. Jó, eddig nem szóltam, eltűrtem, csak 3 hónap után kicsit unalmas, fárasztó ez. Hazajövök fáradtan, utána takarítsak, meg főzzek. A Párom is dolgozik, de mindig korábban haza ér, én meg általában késődélután, elég sokat ingázok is. Tudtam, hogy nem egy házias csajszi Ő, dehát akkor is, némi támogatást azért elvárnék.
2018. márc. 28. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

most be kéne szopnunk, hogy ma Magyarországon van olyan férfi, aki több házimelót végez, mint a nője?


na ne!

2018. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudod mit idézhetsz meg egy ilyen kérdéssel..
2018. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ez vagy ugyanaz, vagy hasonló troll, mint a mai mérnök-gyerekpszichológus páros.
2018. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mérnök. Csak hegesztő.
2018. márc. 28. 20:43
 5/18 A kérdező kommentje:
De még sose takarított, sose főzött. Haza megy és szerintem csak telefonozik. Én már annak is örülnék, ha legalább megköszönné.
2018. márc. 28. 20:44
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
85%

Jó, hát két óra alatt lefokoztak, mi?


Jáááááááájistenkémmennyiszarkavarásmegyitttt

2018. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Aki nem tudná, hogy miről van szó:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Nem unod még, kérdező? Eléggé szánalmas életed lehet. Inkább takarítsd ki a lakásod!

2018. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De emberek! Azt a kérdést nem én írtam ki!!
2018. márc. 28. 20:57
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

most már kékgalléros melód van, értjük.

az "új" párod pedig szintén nem diplomás.


ez valami eszement kísérlet, hogy a középosztály és a munkásosztály hogyan birkózik meg a házimunkával?

2018. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Belenéztem abba a kérdésbe. Teljesen más a téma. Ott a hapsi nem akar dolgozni, itt meg a Párom, de oké, legyen nektek igazatok. Mert ami kicsit is szokatlan, az itt már kamu. Miért vagytok ilyen begyepesedett emberek?? Jó érzés vádaskodni? Jó, mert itt élitek ki, teljes anonimitásban a frusztrációt, mert a főnöknek nem mertek visszaszólni, vagy mi?
2018. márc. 28. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!