Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megbocsátani a flörtölését?

Figyelt kérdés
Előttem és a hátam mögött is flörtölt nőkkel, pontosabban kettővel. Tudom, hogy szeret engem, de mégis nagyon nagyon megbántott...segítsetek!
2018. márc. 28. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mert más a z erkölcsrended, és van gerinced.

Vagy elnyomod a haragod, vagy a sarkadra állsz és keresel normális társat.

2018. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Mert kissebbségi komplexusod és önértékelési zavaraid vannak.
2018. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Apád farkának van kisebbrendűségi komplexusa 2-es. :)

Fordítva, hogy esne, ha a csajod flörtölne hülye gyerek? :D

2018. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Magadon csak te tudsz segíteni.

"Te se másoktól várd a csodát."

2018. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
#5. Jelentettelék, te kis homár. :)
2018. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 6

Mondom anyádat, nem apádat.

Tanulj meg írni, olvasni. :)

2018. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, valóban, akkor te kis gerontofil. :)
2018. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Baromi nehéz. DE. Nem csalt meg. Ha úgy érzed, hogy megéri kitartani és bízol benne, hogy fog változni komoly kikötésekkel javítható a dolog. Az én férjem is ilyen volt. Bukott a kapcsolatunk elején kivàgtam... Utána pedig mint ilyenkor lenni szokott a csillagokat is le hozta. De komolyan gyökeresen vàltoztatott dolgokon. Nem megy màr nélkülem bulizni, nincs közösségi oldal likok flört. Hozzám költözött feleségül vett most meg baromi jó apa. Örülök, hogy így döntöttem akkor pedig mindenki hülyének nézett. Hosszú idő mire ezt leharcolod magadban... De van az a pont amikor már megtudsz benne bízni újra. Pl én ki se tudnàm rugdosni, hiàba mondom menjen kapcsolódjon ki, màr tényleg nem zavarna nem hajlandó nélkülem.
2018. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én 60 éves magyar nyelvtudásom szerint a flört egy kicsit pikánsabb kedvesekdés, komoly szándék nélkül.

Ilyesmit ír a wiki is:

"A flört (flirt) angol eredetű szó, jelentése: szerelmi játék, játékos, könnyed udvarlás, illetve ennek elfogadása. Fiatalabb korban könnyen össze lehet téveszteni a flörtölést a pajtási incselkedéssel."


Szóval ennyire nem bántódnék meg, csak megkérném, hogy fékezze magát, mert félreérthető.

A illető nőknek is, neked is - és ha kapcsolatban vagytok, akkor is lehet kedves bárkivel, de moderálja magát.


De itt a GYK-n flörtnek nevezik, ha a nyakába csóköl, szexuális vágyait fejezi ki, simogatja... stb.


Ettől meg annyira megbántódnék, hog el is hajtanám a fenébe.

2018. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!