Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok neki ellenálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok neki ellenálni?

Figyelt kérdés
A párom régi barátja így régóta ismerjük és sajna ők is minket neki is van élettársa és nekem is, de pár hónapja mi ketten valahogy elkezdtünk egymás iránt érezni nem szerelem vagy ilyesmi pusztán szimpatikusak vagyunk egymásnak.Szombaton feljött dél körül és meg kínáltam egy kávéval beszélgettünk stb és egyszer csak meg csókolt én meg vissza és az lett a vége hogy lefeküdtem vele majd ma már én hívtam hogy jöjjön át ha tud mert kívánom.(34n)
2018. márc. 28. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a kérdésnek semmi értelme egy 34 éves nő "szájából".
2018. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Te is gerinctelen vagy ahogy a srác is.Jól egymásra találtatok.
2018. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert valószínűleg nem is akarsz neki ellenállni.
2018. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert unod a párod,és kihült vele minden.
2018. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

34 eves no vagy, es az itteni tiniktol ketdezed, mi van???

Idiota punci fej vagy.



N

2018. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz neki ellenállni, mert nem akarsz. Ha fontos lenne, hogy ezzel fájdalmat okozol másnak, akkor nem engednéd szabadjára az ösztöneidet. De téged ez nem érdekel, csak hogy neked jó legyen. Pillanatnyilag. Mert majd jön a feketeleves.
2018. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 lehetöség van!


1.Troll vagy!

2.Szajha

2018. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyit a "pasik csak a farkuk után mennek" állításról, ugyanis ez megdőlt. Viszket ugyanúgy a lánykák puncikája is, nem bírnak ellenállni.
2018. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert egy egyszerű ösztönlény vagy.
2018. márc. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az érzéseidről nem te döntesz, de a tetteidről ige. Ha megtetted, azt jelenti, hogy meg akartad tenni, nem is akartál ellenállni. Nincs ezzel semmi gond, tisztázzátok a dolgot egymással, párjaitokkal, és éljetek úgy tovább, hogy mindenki a lehető legkevésbé sérüljön.
2018. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!