Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindig menni, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig menni, mint a mérgezett egér?

Figyelt kérdés
Ha van szabadnap, mindig jön az, hogy menjünk,utazzunk...! És akkor egész nap túráztat,gyalogolunk a hidegben és sárban, szóval nincs pihenés. Jobban elfaradok,mint amikor dolgozok. Száz program kell egy nap,mert nem elég,ha délelőtt turázunk,meg délutánra is kell hat mozi kb. Na ez meg nem lenne baj,de az hogy leszól másnap miért vagyok olyan fáradt,hiszen pihenőnap volt?
2018. márc. 29. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
6 mozi? Azért az durva. Nekünk eddig csak 4 volt a rekord, és előtte csak egy kisebb, 15 km-es túrát tettünk.
2018. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Szóval nem passzoltok. Mi a kérdés?

Meg lehet ezt vele beszélni, de ha más a habitusotok akkor vagy te veszed fel a tempót vagy ő add lejeb, de valamelyikőtök mindig nyafogni fog /lsd.: a kérdés/.


Kompromisszum ha egyszer mentek valahova, máskor otthon maradtok. Ehhez megértés, kommunikáció és szeretet szükséges. Ahol ezek hiányoznak ott nem lesz kompromisszum. Mérlegelj.

2018. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem mi a kérdésed. Neki ez a kikapcsolódás, ezt nevezik aktív pihenésnek. Te más típus vagy, nem egyeztek. Vagy megbeszélitek és alkalmazkodtok egymáshoz, vagy szétmentek. Ez a két lehetőség van.
2018. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Kb, mint nálunk. A párom pörög ezerrel, én nem. A lényeg, nem akarjuk egymásra erőltetni a dolgokat. Menni akar, vannak hasonló barátai és velük programozik. Nálam is az van, egy napos program, jobban lefáraszt, mint a heti munka.

Azóta nagyon jó a kapcsolat, mióta nem akarjuk egymást elcipelni olyan programra, ami a másiknak nem jön be.

2018. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

És vajon miért nekünk kell ezt mondani és nem a párodnak?


Keressetek szépen kompromisszumot. Találjátok meg a pihenés és az aktivitás között azt az egyensúlyt, ami mindkettőtöknek elfogadható. Ha neki több kell, akkor menjen a barátaival, ismerőseivel, egyedül, amíg te pihensz. Oldjátok meg.

2018. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azzal jön,ha én is külön programot szeretnék(mondjuk egy döglős hétvége anyukameknal)hogy akkor költözzek el,mert én inkább velük vagyok, és nem vele,mert hogy mindent együtt kell csinálni,mert együtt vagyunk,egy pár vagyunk. Nem igazán érti meg.
2018. márc. 29. 10:09
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Amit ő szeret, mindent rád akar erőltetni, annak nem lesz jó vége. Nem kell mindent együtt csinálni, csak azt ami mind két félnek jó, örömöt okoz. Az rég rossz, ha egy kapcsolatban, rá akarunk kényszeríteni dolgokat a másikra.

Ismerős, ha szeretsz, akkor................ Ezt, lehet nézni fordítva is, ha szeretek valakit, miért akarnák tőle olyat, amit ő nem szeret?

2018. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

"Ilyenkor azzal jön...hogy akkor költözzek el" - költözz el!

A párkapcsolat nem attól párkapcsolat, hogy 0-24-ben egymás bőre alá kell bújni!

Önálló emberek vagytok!

2018. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha nem töltöm vele most is a szünetet akkor kiakad,mert utána elutazik munka ügyben. És akkor jön a lelkiiismeret furdaláskeltés,hogy miért nem vagyok vele. Holott amikor együtt lehetnénk ő megy a haverjaihoz.
2018. márc. 29. 11:05
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagytok egymáshoz illők. Ilyen roppant egyszerű. Dugni mindenkivel lehet, azonban a huzamosabb időtöltés egymással! (és nem egymás mellett) már más tészta.
2018. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!