Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt párom újrakezdené a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom újrakezdené a kapcsolatunkat. Szerintetek jogosan sértődtem meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Annak idején,mikor jártunk én 19 voltam,ő 21,én vagyok a lány.Érettségim előtt jöttünk össze,én utána egyetemre készültem,dolgoztam és apám támogatott.Ő már fősulis volt,nem dolgozott.Alig-alig volt bárhova is kimozdítható,a kockuláson kivül teljesen érdektelen volt mindennel kapcsolatban,elvileg pénzhiány miatt (neki nem volt jövedelme,szülei nem támogatták azon kivül,hogy otthon élt).Ezért a közös nyaralásainkat (is)én fizettem,és boldog lehettem,hogy egyáltalán eljön velem,láthatóan nem érdekelte az egész.Ritkán is találkoztunk,egy idő után csak én mentem hozzá (mert neki derogált utazni,bár arra fogta,hogy azt a kemény 2-300 ftos jegyet nem tudja kifizetni).Aztán mikor már végképp nem tudtam elviselni a folytonos nemtörődömségét (meg idétlen,ovis stílusát),szakítottunk.

A lényeg,hogy már közel a 30-hoz eléggé összekapta magát,több esze van,stb.De amikor azzal kezdte,hogy menjek el vele Prágába (vmi baratja szülinapozott ott,es úgy,csapatban),a szállást fizeti ő,vegyem meg a repjegyet,kicsit megsértődtem.Ugyanis fordult a kocka,én minden pénzemet elköltöttem a lakásra és felújítasra,és most akarok belevágni egy másik szakma tanulásába,ő meg elég jó fizetésért,elég jó munkában dolgozik.Szerintem alapvetően illene egy srácnak,ha meghív egy lányt egy útra,kifizetnie az utat és a szállást (ahogyan nekem se derogált fizetni a-tól z-ig egy hétre mindent,amikor én hívtam meg őt anno,és nem is egyszer csak egy hétvégére,mint amilyen ez a prágai út lett volna).Na de a mi múltunkkal,hogy ez csak egy szerény kis viszonzás lett volna a részéről,pláne elég bunkó húzásnak éreztem,amikor közölte egy béna vigyorral,hogy a szállást ő fizeti (a többit nem).Csak én érzem úgy,hogy ez gáz?



2018. márc. 29. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled. Ez elég gáz..
2018. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Az a gaz hogy olyan hulye vagy hogy meg mindig szobaallsz ezzel a csavoval. Te semmibol nem tanulsz?
2018. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsonak:hát ez az,hogy most nem kell :D amikor együtt voltunk,2 évig elviseltem minden hülyeséget,és fizettem helyette is mindent,amikor együtt voltunk.Ezek után a pénzre nedvesedek...hozzád képest King Kong egy Einstein :D
2018. márc. 29. 14:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs,utolsó előttinek,#2-esnek..
2018. márc. 29. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy most egyrészt nem állok úgy, de akkor se fizetném.
2018. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kiröhögtem volna, aztán csá.


Exem is próbálkozott hasonlóval, aztán nagyot nézett, mikor közöltem vele, hogy a vőlegényemmel beszélje meg a velem tervezett utazását :D

Ő azt hitte, hogy "várok rá" :D

2018. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd őt inkább,ne kezd vele újra.
2018. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!