Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek olyannak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek olyannak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Elég sokan mondják h szép vagyok( de en ezzel nem ertek egyet) vicces vagyok, nyitott, aranyos, kedves, és még se kellek senki olyannak aki nekem is kell.Nem nagyon volt még barátom, és nagyon egyedül érzem magam.Egy csomó helyen próbálok ismerkedni, de bunkóznak, és mindebkinek csak ARRA kellenék, pedig nem vagyok könnyen kapható.Most akkor velem van a baj?

2018. márc. 29. 16:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*mégse, *mindenkinek
2018. márc. 29. 16:55
 2/11 Mádár0218 ***** válasza:

-Esetleg nagyok az elvárásaid? (milyen elvárásaid vannak)

-Nincs a közeledben jelenleg olyan személy akinek bejönnél, hogy kapcsolat szinten.

-Lehet van valaki akinek bejösz csak nagyon félénk

2018. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Örök körforgás...mivel neked nem jó aki lenne, viszont aki meg tetszik annak meg te nem.
2018. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Kb. leírtad az összes átlagos, tucatcsaj problémát.


- Szép vagy: Igazából teljesen átlagos lányokat is mindenki szépnek tart.

- Nem kellesz senkinek, akit akarsz: Tök átlagos vagy, semmi pluszt nem tudsz hozni, de kinézed ugyanazt a top pasit, akit melletted 100 olyan csaj, aki tud pluszt hozni.

- Csomó helyen próbálsz ismerkedni: Tinderezel vagy valami ilyesmi és várod, hogy menjenek a srácok.

- Mindenkinek csak arra kellesz: Mindenkiről beképzeled, hogy csak arra kell, anélkül, hogy 2 mondatot beszélnél vele.

- Nem vagy könnyen kapható: Ha egy bejövős srác rád nyomul, 1-2 randin belül mindent megteszel neki az ágyban.


A válasz a kérdésedre: 1000 ugyanolyan lány rohangál az utcán, mint te. Akit kinézel, az különlegesebbet is választhat.

2018. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Tűnj ki a tömegből, ennyi. Mi kell annak, aki neked kellene, mivel tudod felhívni magadra a figyelmét? Képes vagy rá? Olyan vagy? Vagy ha nem, tudsz olyanná formálódni, vagy csak nyűg?


Én most aktívabban rákapcsoltam a sportra, mert szeretnék valakit lenyűgözni, mert az ő életének része, emellett meg élvezem is, tehát nem valami olyat kezdtem el csinálni, amit amúgy nem akarnék, csak most ez is plusz lendületet adott.

2018. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen helyeken próbálsz ismerkedni?

Milyen férfiak kellenek neked? Ezt te hozod nőben?

Hogy bunkóznak?

Honnan tudod, jogy csak arra kellesz?


Próbáld ezeket megválaszolni.

2018. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj valami egyediséget belevinni az életedbe és azzal rukkolj elő:).
2018. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló szerintem jó dolgokat írtál, de azért átlagos lánynak nem vagyok mondható, ez nem feltétlen azt jelenti h jobb vagyok az átlagnál, csak h más vagyok.
2018. márc. 30. 11:56
 9/11 A kérdező kommentje:
És onnan gondolom h mindenkinek csak ARRA kellek, mert megmondják h mit csinálnának velem, ez így elég egyértelmű, nem? Alig lehet velük beszélgetni, mert csak erről beszélnek.
2018. márc. 30. 11:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm az értelmes válaszokat.🙂
2018. márc. 30. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!