Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem hosszú évek óta tiltva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem hosszú évek óta tiltva volt facebookon, most újra kellett regisztrálnom és rögvest megjelölt ismerősnek. Elfogadjam vagy ne? 26/N

Figyelt kérdés
Szakításunk után több okból tiltanom kellett. Többek között, mert zaklatott, nem fogta fel, h lezártam, másrészt mert az oldalamon tett sértő megjegyzéseket mindazokra, akik nekem írásban imponálni próbáltak. Illetve nem véletlenül szakítottam vele, olyan dolgokat tett, amit sokan nem bocsátanának meg soha. Viszont ennek már kb. 4-5 éve. Azóta már bnője van és nem keres. Elfogadhatom a jelölést vagy azt annak venné, h már nem haragszom és újra elkezdene keresni?
2018. márc. 29. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"és nem keres" vs. "rögvest megjelölt ismerősnek" :D

Mi is itt a kérdés?

2018. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt k**úrva élet! :)
2018. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

26 évesen komolyan, ez egy kérdés?? :O :O :O


Nem gondolod kicsit éretlennek és gyerekesnek magad?

Saját életeddel kapcsolatban tudsz ennyi évesen egyedül is dönteni?


Olvasd vissza amit írtál, és válaszold meg a saját kérdésedet!

2018. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Ezt én is viccesnek tartom hogy 26 évesen ezt nem tudod eldönteni. Akarsz tőle valamit? Ha nem minek jelölnéd vissza?
2018. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!