Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy egy férfi nem akar párkapcsolatot? "Már így szoktam meg, egyedül akarok maradni, egyedül halok meg"-így utasítja el aki közeledni próbál.22 éves.

Figyelt kérdés

Rideg, megközelíthetetlen.

Kinézete, fizetése alapján egyből találna párt.


Ilyen dumával utasítja vissza a nőket akik közeledni próbálnak felé.

Nem szeret beszélgetni fiúkkal sem barátkozik.


2018. márc. 29. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, csak én még jó ronda is mellé. Bár én nem szoktam így meg, de azt hiszem ez az én "keresztem"... Sebaj, így legalább csak kb. 25-26 évem van hátra, mert a örökké magányos emberek nem élnek 52-55 évnél tovább. (szerzetesek nem érvényesek, nekik "Isten" az örök barátjuk)
2018. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SZücsöm ***** válasza:
1, Antiszociális ez esetben vagy senkit vagy csak nagyon kevés embert tűr meg maga körül 2, Lekoptató szöveg
2018. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
5%
Én azért megdugnálak a helyében.
2018. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Ha nem akar, nem akar. Tessék tiszteletben tartani. Lehet, hogy antiszociális. Vagy aszexuális. Vagy nagyot csalódott. Bármelyik is, az ő döntése.
2018. márc. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg túl kényelmes, nem szívesen adná fel az életvitelét egy párkapcsolatért. Vannak maguknak való emberek, nem mindenki hal meg azért, hogy végre szóba álljon vele egy ellenkező nemű.
2018. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1, lekoptat mert nem tetszel neki


Vagy


2, valami testi baja van kicsi a farka stb

2018. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ilyen férfi vagyok, és én azért lettem ilyen, mert idővel megcsömörlöttem. Soha nem találtam hasonló életfelfogással, és értékrendekkel bíró nőt, mint amilyen én magam vagyok, de még hasonlót se, úgyhogy idővel kénytelen voltam feladni a keresgélést. Jobb egyedül maradni, stabil közepes hangulattal, mint folyamatosan próbálkozni, csalódni, elkeseredni, reménykedni, és ezeket ismételgetni egy életen át...
2018. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
XD de jót nevettem!
2018. aug. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!