Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsán viselkedik a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán viselkedik a párom, mire utalhatnak a jelek?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt, eddig tökéletes harmóniában voltunk egymással. Minden stimmelt, a szex, a közös programok, egyszerűen álomszerű volt minden együtt töltött hétvége. (Egyelőre távkapcsolat)

Egy ideje viszont hétközben eltűnöget, alig jelentkezik, ha írok neki, akkor is másként válaszol, mint szokott.

A szex is háttérbe szorult, pedig eddig központi téma volt köztünk, szinte minden nap beszéltünk róla, hogy mennyire hiányzik a másikkal való huncutkodás. Ha felhozom a témát, akkor teljesen másként reagál, mint eddig. Egyik pillanatban vevő rá, a másikban már érzem, hogy a terhére van, esetleg elüti egy poénnal. A legutóbbi együtt töltött hétvégén szinte semmi mást nem volt hajlandó csinálni, mint összeölelkezve aludni. Rosszkedvű volt, lehangolt, hiába kérdeztem, mi baj van, csak azt hajtogatta, hogy semmi és a karjaim közt nyugalom van és imád velem lenni, mert mellettem megszűnik a külvilág.

Attól tartok, hogy csinált valami hülyeséget, mert amikor rákérdeztem, hogy minden rendben van-e a kapcsolatunkkal, felkapta a vizet és azt mondta, nem érti, miért kérdezek baromságokat.

Tanácstalan vagyok, nem tudom mit tehetnék. Próbálnék vele nyugodtan, higgadtan leülni beszélni, de nagyon félek a reakciójától.


2018. márc. 30. 11:25
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
Valamiféle más változás az életetekben? Esetleg a szüleivel, munkahelyen valami?
2018. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj beszélnetek. Valami biztosan van, de ez nem feltétlenül a kapcsolatotokat fenyegető valami alapvetően. Lehet, hogy valami nagyon lestresszeli, csak nem mer róla beszámolni. Lehet, hogy depressziós.
2018. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Folyamatosan vannak gondjai, de eddig mindig én voltam neki a "menekülő", mindig felhívott ilyenkor, állítása szerint megnyugtatja őt a hangom. Most viszont teljesen elfordul tőlem, bár néha odavet egy-egy rövidke üzenetet, hogy legyen szép napom vagy átküld valami szerelmes gifet, de néhány szívecskén és pár mondaton kívül alig kommunikálunk, pedig rendszeresen online.

Nem tudom, mit tehetnék.

2018. márc. 30. 11:38
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
Ideje feltàrni a gondjait ès leküzdeni őket.
2018. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg már annyira elhatalmasodott ez rajta, hogy úgy érzi, csak teher számodra, és nem akar visszaélni azzal, hogy rád számíthat. Ez számomra tényleg eléggé depresszió-gyanús, vagy valami hasonló biztosan közrejátszik. Azért fordult el tőled, mert annyira elértéktelenedett a saját szemében, hogy fél, te sem maradsz vele, ha folyton megosztja veled a problémáit, vagy hogy amúgy sem érdemel meg téged.
2018. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem akar a terhedre lenni, esetleg valaki más is van a képben. Van a hétvégi nője meg a hétköznapi. Kérdezd meg tőle.
2018. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Alapvetően nagyon önbizalom-hiányos, de imádja az ellenkezőjét mutatni. Mások nagyképűnek, fellengzősnek tartják, de legbelül egy kisfiú, aki állandóan vár a visszaigazolásra, hogy ő igenis jó ember és külsőre is vonzó. Azzal már megbarátkoztam, hogy állandóan várja mindenhonnan a megerősítést, ezért más nőkkel is beszélget rajtam kívül. Olyanokkal, akiket már előttem is ismert, a játékszabályokat lefektettük, elmondása szerint mindegyik nő tud rólam és semmi kényes témáról nem esik szó, egyszerűen csak beszélgetnek. Ez még alapjában véve nem is zavarna, de rossz látni, hogy online, de nekem nem ír vagy alig. Persze nem tudhatom, hogy kivel mennyit beszél, de gondolom, nem azért online folyamatosan, hogy csak nézelődjön a facebookon.
2018. márc. 30. 12:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Jajj... szóval több vasat tart a tűzbe. Naiv vagy.
2018. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hiszen bármikor bebukhat vagy a facebookon vagy amikor nála vagyok, hiszen folyton bejárjuk az egész települést és már mindenkinek bemutatott. A többi nőről is tudom, hogy kicsodák és hol élnek, volt is hogy összefutottunk egy-egy rendezvényen. Egyébként én is beszélek másokkal, mi az elején megbeszéltük, hogy attól, hogy párkapcsolatban vagyunk, még szóba lehet állni másokkal is, természetesen bizonyos keretek közt.
2018. márc. 30. 12:15
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Leìrás első fele alapján azt mondanám van egy közelebbi barátnője..de az ölelkezős együttalvás miatt kétlem. De az itt a gond ,hogy nem mer megnyìlni előtted.
2018. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!