Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas emberként mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas emberként mit csináljak ebben a helyzetben a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés
Boldog vagyok a házasságomban, már gyerek is van, ezért nem tudom, mit csináljak. Egyik munkatársnőmmel nagyon egymásra vagyunk kattanva, már pusztán a hangjától is felizgulok. Ha találkozunk, állandóan ott a szikra köztünk a levegőben, mert ő is hasonlóképpen érez irántam, de neki is van egy élettársa. Még semmi nem történt köztünk egyelőre, de ő is azt mondta, hogy nem tudja, meddig fogja még ezt bírni, mert nem tud rám csak simán munkatársként tekinteni. Megőrülök érte szexuálisan, és ő is értem, de egyikünk sem akar véget vetni a kapcsolatának. Van valaki hasonló helyzetben?

2018. márc. 30. 11:42
1 2 3 4 5
 1/43 Noren1989 ***** válasza:
80%
Èn hanyagolnàm.
2018. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt hasonló,bár mi nem éltünk kapcsolatban. Duplán szar helyzet, egyrészt mert házinyúlra nem lövünk, másrészt,mert ez csak szexuális vonzódás, ahol a kíváncsiság, titokzatosság még dob a helyzeten, azonban az első szex után el fog múlni, és szarul is fogod magad érezni.

Nekem csalódás volt az a szex.

Javaslom, hogy ha jó a házasságod, ne rúgd fel egy ribiért. Próbálj meg racionálisan gondolkozni. Gondold át a lehetséges kimeneteleket. Az is csak egy p.nci..

2018. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegeld, hogy mi ér többet. A becsületed, a szeretett feleséged, a boldog házasságod, a munkahelyed, vagy egy lopott, hazug viszony (ami csak testi vágyakról szól), ami megkeserítené több ember (köztük a tiédet is) életét.
2018. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem olyan a tűz a feleségemmel. Elvagyunk az ágyban meg nem rossz vele, de ez a nő olyan szinten beindít, hogy nem is tudom, mikor éreztem ilyet utoljára.
2018. márc. 30. 11:59
 5/43 anonim ***** válasza:
87%
"Az a baj, hogy már nem olyan a tűz a feleségemmel. Elvagyunk az ágyban meg nem rossz vele, de ez a nő olyan szinten beindít, hogy nem is tudom, mikor éreztem ilyet utoljára." Igen. És?
2018. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
0%
Feleséged elzárkózik a 3astól? Mert akkor hanyagold a nőt. Ha benne van akkor ott a megoldás.
2018. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
23%

nem minden dilemmára van jó válasz, amitől boldog leszel. döntsd el, mi a fontosabb.



el tudok képzelni ilyen durva forgatókönyvet pl., hogy elmondod a feleségednek a helyzetet, amitől úgy megijed (hogy elveszít), hogy elkezd adni magára, vagy előveszi a sziporkázó, játékos oldalát, és újra lesz köztetek valami.

2018. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
64%
Tanúsíthatom,hogy nem múlik el az első szex után a vágy,már pát hónapja ugyanúgy kívánjuk egymást,mint legelőször,sőt egyre jobban.
2018. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Úristen 7es...
2018. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
0%

mesélj, 9-es.


7-es vagyok.

2018. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!