Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret igazán, ha mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret igazán, ha mások is ennyire bejönnek neki?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt. Ez alatt párszor észrevettem már, hogy ha a környezetünkben van egy szép lány, ráirányulgat a tekintete. Nem feltűnően, de én észreveszem, mert direkt nézem, hogy reagál rá. Illetve megjegyezgeti bizonyos ismert nőkre, hogy "az nagyon szép nő stb." Nekem is állandóan mondja, hogy de gyönyörű vagyok stb. de amikor ilyen kb hibátlan nőkre megjegyzi, teljesen elmegy az önbizalmam. Én a nyomukban sem járok, és tudom jól, hogy jóval szebbek, mint én. Már mondtam neki, hogy nagyon rosszul esik, azóta nem mond ilyeneket, de attól még tuti magában ugyanúgy gondol hasonlókat. És rengetegszer eszembejut, hogy ha tegyük fel rányomulna egy ilyen szép nő, biztos mennyire el lenne ájulva tőle, és idegesítem magam, hogy oké h nem csalna meg, de biztos vágyakozna rá.

Ez azért van, mert engem nem szeret igazán? Vagy minden pasi legalább titokban "csorgatja a nyálát" a szép nőkre? 25N


2018. márc. 30. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ki is veri rájuk fantáziálva mikor nem láttod. :D
2018. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Van, akinél a szépség az emberi érték fokmérője. Az én párom a női ismerőseiről gyakran jegyzi meg, mennyire tartja őket humorosnak. Nála ez egy tök fontos dolog, ennek ellenére nem sértődök meg, hogy velük esetleg többet nevet, mert helyén van az önbizalmam. A párod valószínűleg azért választott téged, mert gyönyörű nő vagy. Attól, hogy te csúnyábbnak tartod magad azoknál a szép nőknél, akikről nyilatkozik vagy akiket megnéz, egyáltalán nem biztos, hogy ez így van az ő szemében is.
2018. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden pasi ezt csinálja. Vakságot nem fogad senki. Én is megnézem a pasikat még is páromat szeretem.
2018. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell ennyire bizonygatni, hogy mindenki csinálja. Hát nem 😂 épp eleget látok a környezetemben olyat, aki tényleg csak a párját látja, de ezt itt sose hiszik el mert mindig mindenki jobban tudja. Nem azt mondom, hogy ez a jellemző, de kapásból 3 embert tudok mondani, tehát nem igaz, hogy mindenki. Igaz ők a kapcsolat előtt is az adott nőbe voltak szerelmesek, tehát nem csoda, hogy évek után is csőlátásúak :D

Egyébként ha ő ilyen típus, akkor szokj hozzá, ez még a jobbik eset, hogy téged is szépnek tart. Akkor lenne gond, ha mindenkit dicsérne, csak téged nem.

2018. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!