Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban élünk,hétvégente vagyunk együtt. Van amikor ez sem jön össze. Amikor fölkel az első a telefonja,nem az,hogy összebújnánk.. A nap további részében előkapkodja folyamatosan nyomkodja,játszik rajta,hadjáratokat indít folyamatosan. Úgy érzem le vagyok sz*rva. Mivel csak hétvégén találkozunk jól esne ha szeretgetne,ölelgetne,puszilgatna.Nem akar nagyon kommunikálni.Ha baja van akkor inkább durcáskodik és a telefont nyomkodja. Nem az a bajom,hogy ezt csinálja hanem az hogy kb egésznap és olyan kellemetlen,hogy az fontosabb, mint én.Mondtam neki múltkor,hogy ez nem jó erre azt mondja az jobb lenne ha kocsmázna stb, ő így tud *magával lenni* Most na..mit akar ő magával lenni,amikor egész hete ott van ,mi csak 2 napot vagyunk együtt.

Èn szeretem őt,puszilgatom,ölelgetem,reggel elkészítem a kvját ő meg kb csak fekszik és játszik,nèha ad egy *muszáj puszit*



2018. márc. 30. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt amit te.
2018. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem ismerem a párod, nem tudom, hogy amikor nem veled van mit csinál. Én pl viszonylag sokáig, éltem sok emberrel együtt és hétvégente mikor hazaértem nagyon igényeltem az egyedüllétet. Ha ott az ember párja, nyilván nem vonul külön, de ilyen esetben szerintem érthető, főleg egy nem épp romantikus ömlengős embertől, ha valamilyen szinten elvonul. Nem írtad mióta vagytok együtt, ahogy azt sem, hogy alapból is ilyen volt-e mikor összejöttetek, hogy akkor mennyit tudtatok találkozni. Ha akkor is ilyen volt, rossz embert választottál. Nem mindenki a cuki puszilgatós fajta, még akkor sem, ha egyébként szereti a párját. Ami viszont a legfontosabb leültetek ezt normálisan, őszintén megbeszélni? Nem úgy, hogy neki vágod a problémát, hanem úgy, hogy elmondod, hogy neked ez mennyire rosszul esik, hogy mit szeretnél, mit vársz el egy kapcsolatban, hogy mit gondol, hogyan lehetne ezen változtatni, hogy kössetek kompromisszumot..stb?
2018. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 nap elég neki belőled = a kezénél jobb vagy, aztán ennyi. Sz*r ügy.
2018. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit, elhagynám a fxba és pont. Ez nem kapcsolat.
2018. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!