Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom megcsap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom megcsapott egy cirokseprűvel?

Figyelt kérdés

Vitatkoztunk és amikor felemeltem a hangom, akkor megcsapta a karom. A vita tárgya az volt, hogy nem vagyok hajlandó kapcsolatot tartani azokkal a távolabbi rokonaival, akik eddig is csak kihasználtak minket. Már kezdetem örülni, hogy megszabadultam tőlük, mert már nem kerestek egy pár éve és erre most ünnepekkor meg az a baja a páromnak, hogy miért nem látogatjuk meg őket. A páromat a szülei kidobták otthonról, 4 évig tartották el az én szüleim, amíg külön nem költöztünk. Az ő családja nem segített semmiben, nem adott semmit. Régebben a rokonainak mindig vittünk ajándékot is, mi semmit nem kaptunk soha. Nem akartam, hogy visszakerüljenek a képbe, mert az mindig nekünk deficit csak. A szüleivel azért tartjuk a kapcsolatot a sok sérelem ellenére is, de neki nem elég ez. Mellesleg megjegyzem az nem baj neki, hogy az én távolabbi rokonaimmal nem tartjuk a kapcsolatot.

Minden ünnep előtt visszatérnek ugyanezek a viták. Karácsonykor is voltunk a kétszínű mamájánál is, aki csak "szóban" szereti az összes unokáját. Az unokatestvéreinek is vittünk ajándékokat, amiben a legnagyobb vicc, hogy azok a "gyerekek" velem egy idősek, nekik is van munkájuk, de nekik soha eszükbe nem jutna venni valamit. (De azért csak gyerekeknek kell őket nevezni, a velem egyidős gyerekeket XD)


Köszönöm a válaszokat!

Üdv



#rokon #megüt a párom #seprűvel
2018. márc. 30. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
bacd tarkón egy péklapáttal!
2018. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Legyintsd meg a porronggyal.
2018. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként már visszaadtam a seprűvel, de viccet félretéve, azért ez komoly gond lehet a későbbiek folyamán. Most elvonultam, várom, hogy jöjjön bocsánatot kérni, aztán elbeszélgetek vele, mert ezek dühkezelési problémák...
2018. márc. 30. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Kérdés,hogy mekkora volt azaz ütés,mert egy cirokseprű nem üt nagyot,egy kis legyintésbe még senki nem hal bele,ha amúgy nem erőszakos,de nem hagynám.
2018. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem volt akkora az ütés, de már többször előfordult, hogy hozzám vágott dolgokat, ha felemeltem a hangom. Például egy májkrémes kenyeret meg hasonlókat. Szerencsére még nem fél téglát. :) Mindig akkor jön elő, ha a rokonairól van szó, akikről tudnék mesélni... de most nem az a lényeg, hanem, hogy én voltam, aki mindig kiállt mellette; 7 éve mindenben támogatom, nem ezt érdemlem...
2018. márc. 30. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor hagyd ott a fenébe vagy bas*d meg magad!
2018. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszed olyan egyszerű? Túl sok minden köt össze. Az élet nem olyan, hogy csak egyszerűen mindent felrúgunk vagy felrúghatunk. Ez a baj, hogy így gondolkodsz vagy csak meg akartál sérteni?
2018. márc. 30. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Választás mindig van,de van aki erre képtelen.
2018. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Májkrémes kenyeret? És sikerült elkapni a száddal? Hogy a kérdésre válaszoljak, alapvetően nem fog megváltozni a partnered. Vagy elfogadod így, vagy nem.
2018. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te ffi vagy nő vagy?? Amikor ennyire ideges azt tekintsük egy energia halmaznak. Volt barátnőmnek is voltak ilyen dühkitörései. Vad kissé domináns aktussá alakítottam a helyzetet. Aki ennyire ideges üvölt mert az energia abba vész el.Vagy sîr mert a sìrás nyugtat. Amikor kézzel ütött elkaptam a kezét és leszorìtottam az ágyra,falhoz,korláthoz(azért ésszel).Szemébe nézve ott volt a tűz az energia halmaz beleharaptam lágyan a nyakába onnantól nem volt megállás nagyon nagy orgazmusba tört ki az energia belőle. Utána kezes bárány volt.
2018. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!