Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted miért beszél ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért beszél ki másoknak a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs saját élete. Ne süllyedj a szintjére, egyszer majd megunja és abbahagyja, addig is kitartást, engem is kibeszélnek.
2018. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó csak olyan dolgokat is elmond másnak, konkrétan nekem vad idegeneknek amihez úgy gondolom nincs közük
2018. márc. 30. 15:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog, annak örülj te is, hogy vadidegeneknek mondja. Nyilván akkor is bántó, de mit lehet csinálni? Majd megbékél és lenyugszik, gondolom még friss a dolog, talán így próbálja kiadni magából a feszültséget.
2018. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pár hónapja szakítottunk.Mondjuk ezt sosem gondoltam volna róla, bárcsak sose ismertem volna meg.
2018. márc. 30. 15:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokszor sajnos az szúr hátba, akiről a legkevésbé sem gondolnánk, legkevésbé sem várnánk, nem néznénk ki belőle. Jogos az érzés, egy ilyen lezárással semmissé lehet tenni minden előtte lévő jót.
2018. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na igen.Nagyon sokáig mentem utána hátha helyre tudjuk hozni.De most már csak azért sem főleg hogy egyszer kérdeztem kíváncsiságból kinek mit mondott,mire azt felelte semmit,rá két napra meg mikor itt volt elkértem a telefonját és meg néztem kivel mit beszél és láttam miket írogatnak rólam.Na itt mondtam ki hogy soha többet. És valamivel kapcsolatban én teszek szíveséget és megkérem, jó lehet kicsit durva hangnemben hogy zárjuk le azt is és még neki áll feljebb.
2018. márc. 30. 15:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne is pazarold rá a szót, nem őszinte, hazudik, kibeszél. Próbáld elfelejteni és nem gondolni arra, hogy vajon miket mondhat rólad másoknak.
2018. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak kíváncsi voltam hogy mások hogy vélekednek erről.Állitólag 1 éve gondolkodik rajta hogy elhagy.Kérdeztem tőle hogy akkor miért nem egy évvel ezelőtt ment el amire az volt a válasza hogy szeretett csak mikor elhagyott akkor telt be a pohár.Szerintem meg nem tudott hova menni ezért h.lyitett míg lenem tud valahova lépni.Csak szarul esik hogy 1 évig hogy tudta megjátszani magát hogy szeret.
2018. márc. 30. 15:46
 9/12 anonim ***** válasza:
És hogy derült ki?
2018. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elkértem a telefonját hogy felhivjam a szolgáltatóját és tudom nem szép dolog de nem bírtam megállni és bele néztem
2018. márc. 30. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!