Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a legmegfelelőbb hely, ahol választ kapok, de talán.. A párom szerelem volt első látàsra. A munkahelyen ismertem meg, amikor először rámnézett a kék szemével, azt hittem elájulok.. Sokat küzdött értem, mert nyáron egy kis időre eltűnt és nehezen bocsátottam meg. Állítólag nem allt készen még egy komoly kapcsolatra az előző jegyese miatt, aki megcsalta. De aztan rendbe jött minden, életemben nem volt ilyen jó senkivel, szinte mindenben ugyanazt szeretjük, pl. Étterem, kirándulás stb. Mar 2 éve leszünk együtt és boldog vagyok, úgy érzem, ő az igazi. Viszont sokszor van olyan, sőt mostanában egyre inkább, hogy elutasít. Sosem volt baj ezzel, mert nagyon jó vele. Illetve mielőtt bárki mondaná, hogy van más neki, nem. Ez biztos. Teljesen másról van szó, de nem tudom miről. Nem mondja el, állítólag ő mindig ilyen volt ezt mondja... De most már csak havi 1x történik valami és nem bírom mar. Rengeteget sírok emiatt... Úgy,érzem, 25 évesen, hogy nem vagyok igazi nő. Sokszor eszembe jut, mi lenne, ha valaki vígasztalna.. De nem tudom elképzelni massal, csak őt akarom. Úgy, ahogy akkor. Miért égnek ki mostanság a kapcsolatok fiatalon ,? Mi van ha hozzámegyek és ez lesz a nászéjszakán? Hogy elutasít? Teljesen kivagyok, mert nem értem, mi a baj. Az igaz, hogy têlen felszedtem 3-4 kg- t, de ez nem annyira tragikus és itt nem erről van szó. Csinos is vagyok, igényes is, ezzel sincs baj, csak nem értem, hogy velem van gond, vagy vele... Nem bírok így vele lenni, de elhagyni sem tudom, mert szeretem. Megbeszélni sem tudjuk. Mit tegyek? Volt valaki ilyen helyzetben ?
2018. márc. 30. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos.

Nem mar, hanen meg csak 2 eve vagytok egyutt.


Nem megkuzdott erted, hanen lexart honapokig.

Tul sokat kepzelsz ebbe.

2018. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát..még ahol ellentétes műszakban dolgoznak a párok meg még gyerekük is van,tehát nulla az idejük kb ott is össze szoktak hozni heti 1et.


végülis leírtad,hogy megbeszélni sem tudjátok.

itt az van,hogy te nagyon erősen bele akarsz látni valamit ebbe az emberbe ami nincsen meg benne és sose volt meg.

szóval csak magadra haragudhatsz hogy nem a valódi embert látod hanem azt az ábránd képet amit a fejedben elhatároztál róla hogy szerinted ő olyan.

mert ku-rvára nem olyan .

2018. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig oka van ha egy férfi elutasító.És sokszor nem mondják meg őszintén mi a bajuk.Érzelmek kihűlésére,távolodásra tippelek,aminek nem a kinézetedhez van köze,egyszerűen ez létrejött benne.Erre kellene konkrétan rákérdezni,hogy ha ez így van,mik a szándékai innentől kezdve.
2018. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kialakultak a kapcsolatotokban olyan külső belső hibák, ami miatt távolodik. Gondolkodik más lányokon, esetleg megcsal.

Ülj le, beszéld meg vele, ha szerencséd van megmondja mi a baj, mi zavartja, ha nem, akkor fél / 1 éven belül bye bye, sok szenvedés után.

Gondold át, megvolt e benne valaha az, amit most keresel benne.

2018. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok,köszönöm a válaszaitokat.

Átbeszéltem vele újra, azt ígérte változtat. Egyelőre ennyi.

Nem tudom még mi lesz, azt mondta, hogy szeret, és velem akarja leélni az életét, és hogy azon lesz, hogy változtat.

Adok neki még esélyt, mert szeretem. Második, amit keresek, megvolt benne , megvan most is, ezt az egy dolgot leszámítva, illetve ez is megvolt korábban , de most nincs. Remélem megoldódik.

2018. ápr. 5. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!