Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
A barátommal 13 honapja vagyunk egyutt es mindketten nagyon feltekenyek vagyunk egymasra es egyikunk sem engedi a masiknak hogy legyenek ellenkezo nemu baratai. A baratomnak elege lett ebbol es szakitott velem mert rajott hogy ndki szuksege van 2 regi lany baratjara es azt mondta hogyha kepes lennek elfogadni hogy o veluk akar baratkozni akkor maradjunk egyutt ha nem akkor szakitsunk. Es en megbesheltem vele mindent utana ok nelkul letilott minden honnet. Valaki segitsen hogy hogyan szerezzem vissza, mit mondjak neki mert nem szeretnek 13 honapos kapcsolatot igy a kukaba dobni😭😭😭😭😭
2018. márc. 31. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A szívem megszakad... 😭😭😭😭
2018. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beteg emberek vagytok!
2018. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2018. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

15.

Es en nem azert vagyok feltekeny mert a baratomban nem bizok, hanem mert magamban nm bizok hogy nem vagyok eleg jo neki. Szerintetek hagyjam egy kicsit szabadabbra hogy legyenek csaj baratai is?😔de legyszi ne azzal gyertek hogy betegek vagyunk meg h fiatalok. Mert ez nekem tenyleg fontos es valakitol szeretnek segitseget kerni

2018. márc. 31. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd.Ha nem vagy neki elég jó akkor nem lenne veled.

Ha meg akat csalni, lánybarát nélkül is meg fog.

Nem tudom vissza tudod e szerezni.

Mindenesetre tanulj a hibádból, hogy a következő kapcsolatodban ne kövesd el.

2018. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez a "nem engedem neked ezt meg azt",a tiltogatás és a folyamatos önbizalomhiányból fakadó féltékenység kezeletlensége igenis gyerekes. Egyébként 13 hónap elég kevés. Főleg úgy,hogy ez alatt semmit sem tudtatok rendesen lekommunikálni és csak szabályozgattátok egymást. Majd később mikor rende hozod magad lelkileg és fejben,akkor keress társat. De a mániákus féltékenység,az anyáskodás és az önbizalomhiány kinyírta ezt a kapcsolatot. Jobb nektek külön.
2018. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát meg megprobalom vele megbeszelni a dolgokat😔😔
2018. márc. 31. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából nevetséges ez a "nem lehet ellenkező nemű barátod dolog"....lehet itt jönni az önbizalomhiánnyal, de ha az én párom ezt kérné tőlem tutira ott hagynám (és nem 13 hó után)

Azt érezném, hogy megbízhatatlan, hazug embernek tart. És aki ennyire nem bízik meg bennem, azzal miért is akarnék kapcsolatot?


Ezt jobb ha rendbe teszed magadban, mert így nehéz lesz kapcsolatot kialakítanod bárkivel...

2018. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!